Yeni Konular

2016 Yazı İçin Öne Çıkan Saç Modelleri

2016 yazında sık göreceğiniz saç modelleri

Çoğu insan kadınların saç değiştirme nedenini depresyon olarak bilir. Lakin kadınlar yılın trend saç modellerini kullanmaya bayılır. Çünkü bu şekilde hem tarz olunur hem de kişi kendini mutlu hisseder. 2016 yazı için öne çıka saç modelleri yenilikçi özellikleri ile dikkat çeker. Şimdiye kadar sık rastlamayan renkler ve bir süredir trend olmayan modeller ön plandadır.

Gri Saçlar

Tabulara yıkan saç renklerinden biri olan gri saçlar, 2016 yılı boyunca kendini gösterecektir. Eskiden bir yaşlılık belirtisi olarak bilinen bu saç rengi, artık gençlerin tarzını oluşturan bir unsur haline gelmiştir.

2016-yaz-sac-modasi

Orta Boy Saçlar

2016 yılının girmesi ile kendini göstermeye başlayan orta boy saçlar, yaz mevsiminin de vazgeçilmezleri arasında olacak. Kullanımı çok rahat olan bu saçlar ile yazı huzurlu bir şekilde geçirmeniz mümkün olur. Kısa saç olarak nitelendirilmeye gerek olmayan omuz hizası ve biraz daha kısa olan saç modelleri bu yazın trendleri arasında olacaktır.

2016-yaz-sac-modelleri

Ombre Saç Modelleri

Havalı gösteren salçadan olan ombre saç modelleri, 2016 yazı içi öne çıkan saç modelleri arasında yerini alır. Özellikle duru makyaj teknikleri kullanıldığında, saçın hoş görünümü tamamlanır. Bu model her boy saçta kendini gösterecektir.

2016-sac-modelleri

Örgü Modeller

Klasiklerin geri dönüşü olarak adlandırmanızın mümkün olduğu bir saç modelidir. Yaz boyu örgü saçlarınız ile yanmaktan kurtulabilir ve rahat edersiniz. Farklı kombinler üzerinde bu modeli kullanmanız size tarz oluşturmada yarar sağlar.

2016-sac-trendleri

Doğal Topuzlar

Yaz boyu ferah kalmanıza yardımcı olacak, ideal bir saç modelidir. 2016 yazı için öne çıkan saç modelleri arasında hem yapımı rahat hem de kullanımı rahat bir model olarak karşımıza çıkar. Çoğu kişinin kolay uyabileceği bir trenddir.

2016-topuz-modeli

 

 

 

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın