Yeni Konular

26.04.2015 Survivor All Star Yeni Ada Kuralları

survivor_all_star_yarismasina_kimler_katil-5646546Survivor All Star 26.04.2015 tarihinde yayınlanan TV8 yarışma programı Survivor ALL Star oyununda yeni kurallar Acun tarafından açıklandı. Bundan önce Survivor All Star sembolü yarışmada birinci olan kişiye verileceği ve evine götüreceği açıklandı. Birleşme partisi ile birçok şey açıklayan Acun yarışmada da birçok şeyin değişeceğinin sinyalini verdi. İşte bu ayrıntıları sizler ile paylaşıyoruz.

 

Suvivor All Star’da Değişen Kuralları Neler?

Acun öncelikle Surivor All Star için Oskar gibi altın renginde All Star Altın ödülünü vereceğini gösterdi ve yarışmayı kazanan kişi bu kupayı alarak evine götürebileceğini belirtti. Birçok yarışmacı bu kupa için gözleri parladı.

Survivor All Star Ödülü

Birleşme ile birlikte 2 ada yarışmacıları birleşip tek adada yaşamaya başlayacaklar. İsterlerse aynı adada ayrı olarak kalmaya devam edebilecekler. Adada istedikleri gibi dağılabilecekler.

Sembol ödül oyunu için 5 defa oynanma olacak. Bu oyun sonrasında sembolü kazanan yarışmacı 3 hafta dokunulmazlığa sahip olarak Kıbrıs biletini almaya hak kazanacak ve çok rahatlayacak.

Bir grup 2 yarışmacıya düşme olursa herkes bireysel yarışmaya başlayacak.

Bireysel dokunulmazlığı alan kişi de elemeye bir kişi çıkarmaya hak kazananacak yani Ada da Sms birincisi bir aday çıkaracak ayrıca dokunulmazlık olan 1 aday çıkaracak.

Yapılacak birleşme partisinden sonra farklı olarak takımlarda kendi aralarında özel format oyunlar yapılacak. Buna göre Acun ilk önce herkesin kendi arasında bu oyunu oynacayacağı ve kazanan olursa bu kişinin de ödül alacağını belirtti yani adada da kendi aralarında yarışma yapacaklar ve bu yarışmanın ilkinin dans olduğunu ve bunun için özel dans hocalarının getirildiği belirtildi.

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın