Yeni Konular

28.04.2015 Survivor All Star Birleşme Partisi

Survivor All Star 2015 Birleşme Partisi
Survivor All Star 2015 Birleşme Partisi

Heyecanla beklenen Survivor All Star’da birleşme partisini heyecanla bekleyen yarışmacılar sonunda artık birleşm partisi gerçekleşecek olan All Star Survivorcıları büyük kutlama yapacak. Karaca’nın seçilen masa seti ile yapılacak olan masa dizaynını twitter ile izleyciler oylayacak. Birleşme partisinde neler oldu, neler olacak herkes çok merak ediyordu. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı birleşme partisinden dolayı eleme yaşama stresi bu hafta yarışmacılar yaşamayacak. Ünlüler takımından 7 yarışmacı kaldı ve Gönüllüler takımından da 7 yarışmacı şuan yarışmaktadırlar.

 

2015 Survivor All Star birleşme partisinde neler oldu? Suvivor All Star 28.04.2015 yani 28 Nisan Birleşme Partisi fragmanı… Survivor All Star 41. bölümü yayınlanacak olan Survivor eğlencesindeki fragman görüntüleri şöyle … Birleşme Partisi’nde Yok Böyle Dans etkinliği yapılarak dans eğitimi alan yarışmacılar Birleşme Partisinde eğlenceler olacak.

Survivor Birleşme Partisinde kim kazanacak ve kazandı hepsini açıklayacağız. Yarışmayı kazanan kişiye ne verildi? Yok Böyle Dans kazananı da buradan bildirilecektir.

Birleşme Partisindeki en büyük sürpriz Hadise olacak. Hadise şarkıları ile eğlendirirken yorumları ile de eğlenceli bir ortam oluşturdu. Hilmicem, Turabi, Pascal ve diğer yarışmacılar dans şovlarını sundular.

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir