Yeni Konular

Abiye Gelinlik Modelleri

Güzellik kadınların çok önem verdiği bir kavramdır ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm hanımlar ilk önce giyim kuşam konusunda titizlik gösterirler. Ardından da saç ve makyaj gelir elbette ki. Hanımlar bazı konularda oldukça takıntılı davranırlar ama haklıdırlar çünkü söz konusu şık ve zarif olmaksa diğer her şey anlamını yitirir onlar için. Özellikle de düğünleri gibi başarına bir kez gelecek olan özel günler söz konusu ise akan sular durabilir. Ve tabii ki gelinlik seçimi gibi hassas bir konu öyle geçiştirilerek halledilmez.

 

Giyip giyebileceğiniz en güzel abiyeler olan gelinlik modelleri kadınları güzelleştirme konusunda neredeyse büyüleyici bir özelliğe sahiptir. Gelinlik giydikleri zaman bir anda bambaşka biri gibi olup çıkan hanımlar bu özel gecede hafızalara kazınacak kadar güzel olabilirler. Elbette ki bunun için seçtikleri gelinlik modelinin vücut tiplerine son derece uyumlu olması şarttır. Çok farklı gelinlik modelleri görmüş bir kadın için tercih yapmak tabii ki zor olacaktır fakat bu özel gün için en uygun seçenekler abiye gelinlik modelleridir. Sade gelinlik modellerine nazaran çok daha fazla işlemesi ve süsü olan abiye gelinlik modelleri tamda süslü ve kokoş hanımefendilere göre üretilmiştir. O özel geceyi inanılmaz derecede güzel kılmak için iyi bir tercih olabilirler fakat gelinlik modeli zaten yeterince gösterişli olacağı için dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları olacaktır.

 

abiye-gelinlik-modelleri- (4) abiye-gelinlik-modelleri- (3) abiye-gelinlik-modelleri- (2) abiye-gelinlik-modelleri- (1) abiye-gelinlik-modelleri- (35) abiye-gelinlik-modelleri- (34) abiye-gelinlik-modelleri- (33) abiye-gelinlik-modelleri- (32) abiye-gelinlik-modelleri- (31) abiye-gelinlik-modelleri- (30) abiye-gelinlik-modelleri- (29) abiye-gelinlik-modelleri- (28) abiye-gelinlik-modelleri- (27) abiye-gelinlik-modelleri- (26) abiye-gelinlik-modelleri- (24) abiye-gelinlik-modelleri- (23) abiye-gelinlik-modelleri- (22) abiye-gelinlik-modelleri- (21) abiye-gelinlik-modelleri- (20) abiye-gelinlik-modelleri- (19) abiye-gelinlik-modelleri- (18) abiye-gelinlik-modelleri- (17) abiye-gelinlik-modelleri- (16) abiye-gelinlik-modelleri- (15) abiye-gelinlik-modelleri- (14) abiye-gelinlik-modelleri- (13) abiye-gelinlik-modelleri- (12) abiye-gelinlik-modelleri- (11) abiye-gelinlik-modelleri- (10) abiye-gelinlik-modelleri- (9) abiye-gelinlik-modelleri- (8) abiye-gelinlik-modelleri- (7) abiye-gelinlik-modelleri- (6) abiye-gelinlik-modelleri- (5)
Abiye gelinlik modelleri ciddi anlamda fazla süslü ve dikkat çekici detaylara sahiptir. Kat kat tüller, boncuk ve taş işlemeler dahil olmak üzere güzelce işlenmiş Fransız gipürleri, gelinliği iyice gösterişli hale getirir. Tüm bunlara ek olarak bir de geline takılacak olan altınlar eklenince gelinlik modeli iyice cafcaflı hale gelecektir. Üzerine birde gelin hanımın abartılı makyajı eklenirse ortalık sirke dönebileceği için abiye gelinlik modelleri tercih edildiği zaman olabildiği kadar sade bir makyaj tercih etmekte fayda vardır. Sadece gözlerin siyah kalemlerle ön plana çıkarıldığı bir makyaj ve kırmızı bir ruj bile yeterince dikkat çekici olacaktır. Aksi takdirde hayatınızın hatasını yapmış olursunuz ve ileride fotoğraflara bakarak iç geçirdiğiniz zaman geri dönüşünüzün olmayacağını hatırlamalısınız. Asla gözlerinizin üzerine rengârenk farlar sürerek yada sürdürerek gelinliğinizi riske atmamalısınız. Bunun yerine saç modelinizi olabildiği kadar derli toplu ve dikkat çekici yaptırarak inanılmaz derecede güzel olabilirsiniz. Abiye gelinlik modelleri sizi diğer süslü detaylardan kurtaracak en güzel gelinlik modeli olmakla kalmaz, gecenizi unutulmaz kılarak ömür boyu hatırlayacağınız hatıralar da bırakır. Eğer tercihiniz abiye gelinliklerden yanaysa resim galerimizde dolaşarak modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir