Yeni Konular

Açık Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Açık Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Her insanın ten rengi farklıdır. Cildinizi tanıyarak uyguladığınız her makyaj sizi olduğunuzdan çok daha güzel gösterir. Güzelliğinizi ön plana çıkartmak için bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Açık tenliler için makyaj önerileri verecek olursak; açık tenli bir bayansanız kullanacağınız fondötenin cilt tonunuzla aynı olmasına çok dikkat etmelisiniz. Bu çok önemli bir husustur. Fondöten seçimi kadınların güzelliğini etkileyen en önemli unsurlardan birisidir. Fondöten seçimini en doğru biçimde gün ışığında çene kısmınıza bir miktar fondöten sürerek yapabilirsiniz. Cilt tonunuzla en yakın olan seçimi en doğru bu şekilde bulabilirsiniz.

eyeliner-makyaj-32487092735d

Kendinize en uygun fondöteni buldunuz ve uyguladınız şimdi ise sıra gözleri ortaya çıkarmakta. Eğer beyaz tenli bir bayansanız siyah eyeliner veya göz kalemi yerine kahverengi ve tonlarını kullanmanız gözlerinizin ışıldamasını sağlar. Beyaz tenli bir bayansanız daha sade renkleri tercih etmelisiniz. Mavi, yeşil gibi göz alıcı renkler yerine siyah, gri ve kahve tonlarını tercih etmeniz sizi daha güzel gösterecektir. Allığınızı ise pembe ve turuncu tonlarda seçerseniz ve elmacık kemiklerinizin üzerine uygularsanız hem yüzünüzün renklenmesini sağlayacak hem de güzelliğinizin meydana çıkmasını sağlayacaktır.

Beyaz tenli bayanlar için ruj seçimi için çok da fazla bir seçenek yoktur aslında. Fakat kırmızı rujun beyaz tenle çok hoş bir ortaya çıkarttığı doğrudur. Ruj seçiminizi yaparken ya tatlı tonda pembe bir ruj ya da kırmızı bir ruj seçmelisiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın