Yeni Konular

Akıllı Telefonlarda En Çok Uygulanan Photoshop Programları

Popüler Uygulamalar

Günümüzde birçok kişinin fotoğraflara düşkünlüğü aşikardır. Çoğu kişi bunu hobi olarak yaparken bazı insanlar profesyonel olarak yapmayı tercih ediyor. Uygulamaların çokluğu da kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Her kişinin isteklerine hitap eden uygulamalar hem ücretsiz hem de çok yönlüdür. Fotoğraf çekmenin tamamlayıcı yanı photoshop’tur. Her türlü fotoğrafı her türde şekillendirmek bu programlarla mümkündür.

en-cok-kullanilan-photoshop-programlari

En sık kullanılan programlar mobil uygulama programlarıdır. Sosyal medyada çok sık paylaşılan fotoğrafların en büyük yardımcıdır bu programlar. Özellikle günümüz gençlerinin telefonunda en az iki tane photoshop programı bulunmaktadır. Bu uygulamaların en çok akıllı telefonlarda kullanılmasının sebebi anında düzenleyebilme özelliğine sahip olmasıdır. Fotoğraf makinelerini rafa kaldıran bu programlar içerisinde birçok filtreyi, küçük resimleri, yazı içeriklerini bulundurur. Fotoğraf çekmenin ve düzenlemenin bu kadar yaygın olduğunu bilen mobil uygulama yazılımcıları da boş durmuyor ve yüzlerce program hazırlıyor. Hem Play Store hem de Play markette binlerce çeşidi bulunan bu uygulamalara ücretsiz olarak ulaşılabilir. Bunların hepsini denemek ve indirmek uzun bir zamana mal olacağı için size birkaç önerimiz olacak. Bunlardan ilki Play Store da bulabileceğiniz bir uygulama olan PicsArt. Zengin filtre özelliği ve eğlenceli içerikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan bir programdır. Bir diğer program ise Adobe Photoshop Express uygulaması yine Android kullanıcılarının her yönden işini gören orijinal bir program. Photo Grid uygulaması ise sadece fotoğraf düzenlemesi değil fotoğraflarınızı video şeklinde bir araya getirme özelliğini sunuyor. Son günlerde çok yaygın olan B612 uygulaması oldukça zengin filtreleri ile kullanıcıları kendine çekmekte son günlerde çok başarılı.

photoshop-programlari

Kullanıcının isteğine göre şekillenen uygulamalar her yaşa, her tarza hitap ediyor. Kendinize en uygun photoshop programını bulmak biraz uğraştırıcı olabilir ama denemeye değer. Hem de ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın