Yeni Konular

Akp BaşbakanTayyip Erdoğan Kazlıçeşme mitingi izle video 5 Haziran 2011

Ak Parti bugün İstanbul’da dev bir seçim mitingi düzenledi. Başbakan Erdoğan Kazlıçeşme zeytinburnunda tüm istanbula ve Türkiyeye seçimden önceki en büyük konuşmasını ve mitingini yaptı.AK Parti bayraklarıyla süslenen miting alanına, ”Hedef 2023” yazılı çok sayıda pankart asıldı. Başbakan Erdoğan’ın konuşma yapacağı kürsünün her iki yanında Başbakan Erdoğan’ın büyük boy fotoğraflarının yer aldığı pankartların yanı sıra ”İstanbul Hazır Hedef 2023”, ”Türkiye Hazır Hedef 2023” yazıları da yer aldı.

Alanı dolduran vatandaşlar, ellerinde beyaz, mavi ve turuncu AK Parti flamalarının yanı sıra Türk bayrakları da salladılar.Miting alanında özürlüler için ayrı bir bölüm oluşturulurken, alandakilere üzerinde 2023 yazılı şapka, tişört ve su dağıtıldı. Alandakilerin ”10 milyon oyum olsun hepsi Tayyip Babaya feda olsun”, ”Türkiye seninle gurur duyuyor”, ”Defol The Economist”, ”Osmanlı torunu seninle gurur duyuyor” ”Dünya lideri olmalısın RTE”, ”Televizyonda atıp tutuyorsun, sen bunu hep yapıyorsun SSK’yı yalayıp yutuyorsun, sandığa gömeceğiz seni, sandığa gömeceğiz Kemal seni”, ”Nescafe gibisiniz üçü bir arada, biz iktidara yürüyoruz tek başına” yazan pankartlar dikkati çekti.

Başbakan Erdoğan’ın konuşma yapacağı kürsünün karşısındaki partililer, büyük boy bir Türk bayrağı da açarak elden ele gezdirdiler.

Videoların Devamı 2.Bölümden izleyebilirsiniz

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir