Yeni Konular

AlkaDays Nedir?

alkadays-nedir

Yanlış beslenme ve hareketsiz bir yaşam sonucunda ortaya çıkan fazla kilolar çağımızın en büyük sorunlarından bir tanesi. Kilo problemleriyle başa çıkamayan insanlar zayıflamak için çeşitli yollara başvuruyor. AlkaDays ‘de bunlardan bir tanesi.

AlkaDays su ile yapılan bir diyettir. Suyun alkali seviyesi yükseltilerek vücudunuzdaki asit seviyesini en aza indirip alkali seviyesini yükselterek daha hızlı ve sağlıklı çalışmasını hedef alır. İçme suyunuzun içine birkaç damla AlkaDays damlatarak kullanılan bu ürün 1 bardak suyun Ph değerini 10 ‘a çıkarıp vücuttaki toksinleri atmasına ayrıca yağ yakımını hızlandırmasına sebebiyet veriyor. Vücuttaki yağ oranı ne kadar fazla ise o kadar hızlı sonuçlar alındığı iddia ediliyor.

Vücudunuzda biriken asitler çöp olarak algılanır ve metabolizma bu çöplerle igilenir iken yediğiniz sağlıklı besinlerin bile farkına varmazlar. Vücudun asit miktarını düşürmek vücut temizliği anlamına gelmektedir. Ve bu AlkaDays ile mümkün olabilir.

Aylık ortalama 8 ile 16 kilo arasında kilo verdirmeyi vaat eden AlkaDays vücudunuzun su ihtiyacını karşılamanıza sağlıklı bir şekilde katkıda bulunuyor.

AlkaDays ürününü kullanırken herhangi bir diyet uygulamak tavsiye edilmiyor. Çünkü vücudunuz halsiz düşebilir. Ama bunun yanı sıra aşırı yağlı beslenmekten ve ayaküstü yiyeceklerden de uzak durulması öneriliyor.

Egzersizle birlikte uygulandığında kilo verme hızını ikiye katlayan AlkaDays bir su bardağı suya 3 damla damlatılarak elde edilen su ile etkileşim gösterir. Aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilen su böyle zamanlarda daha fazla etkiye sahiptir.

AlkaDays vücudumuzdaki asidik atıklardan kurtulup genç kalmak, hastalıklardan kurtulmak ve zayıflamak amaçlı kullanılır. Gözaltı morlukları ve selülitleri giderip cilde nem kaynağı sağlar. Kanser oluşumunu azaltır, bakteri ve mantarların neden oldukları enfeksiyonları engeller.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın