Yeni Konular

Apple’ın iPhone 5 ve iPad 3 telefon özellikleri ve ne zaman satışa çıkacak .

Apple da şirkete yakın kaynaklara göre Mart ayında satışa sunulan iPad 2’nin ardından iPad 3’ün bu yıl raflarda yerini alması pek mümkün görünmüyor. Ancak söz konusu iPhone 5 olduğunda bu yılım Eylül” ayı telafuz ediliyor.
Peki iPhone 5 nasıl olacak? İşte kulislerde konuşulan iPhone 5 ve olası özellikleri:

– iPad 2’de olduğu gibi iPhone 5, işlemci olarak A5 yongasını kullanacak. Bu da iPhone 5’in daha da hızlı bir telefon olacağı anlamına geliyor.

– 5 megapiksel dahili kamerası olan iPhone 4’ün aksine Apple’ın yeni telefonunda bu rakam 8 megapiksel olacak.

– iPhone 5’in iOS 5 ile birlikte duyurulması bekleniyor.

– Yeni iPhone ile ilgili en çarpıcı nokta ise yeni nesil iPhone’ların gelişmekte olan ülkeler için nispeten ucuz sürümlerinin satışa sunulacağı. Ancak bu iPhone’lar, özellikleriyle daha çok iPhone 4 ile benzer olacak.

iPad 3 ile ilgili bir tarih henüz konuşulmuyor; ancak Apple’ın bu yeni tabletinde daha yüksek çözünürlüklü bir ekran kullanacağı ve çok daha hızlı cevap veren bir dokunmatik arayüze sahip olacağı düşünülüyor.

Özellikle Android işletim sistemli telefonların satışlarının hızla arttığı bir dönemde Apple’ın ucuz iPhone için kolları sıvamış olması çok da düşük bir ihtimal olmasa gerek.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir