Yeni Konular

Avcılarda Metrobüs yolu böyle çöktü video E-5 trafik kitlendi 15 Temmuz 2012

Avcılar’da D-100 karayolu üzerindeki metrobüs bağlantı yolu, söküm işlemleri sırasında çöktü. Köprünün beton bloklarının düşmesi sonucu 1 işçi öldü, 2 işçi yaralandı.
E-5 Karayolu üzerinde yapımı devam eden Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattının Avcılar’daki bağlantı yolu köprüsünün söküm işlemleri sırasında, sökülen beton bloklar, işçilerin üzerine düştü. Beton blokların altında kalan Yakup Kavak olay yerinde hayatını kaybetti. İşçilerden Hasan Güney (41) ve Adem Yıldırım (42) yaralandı.

Yaralılar, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, vinç yardımıyla beton blokların altından çıkarılan Kavak’ın cesedi incelemenin ardından morga götürüldü.

Kaza sebebiyle uzun araç kuyrukları oluşan E-5 karayolunda, metrobüs seferlerinin durduğu ve vatandaşların metrobüs yolundan yürüdüğü gözlendi. Bu arada, yarın Beylikdüzü-Söğütlüçeşme metrobüs yolculu deneme seferlerinin yapılacağı bildirilmişti.

Vinçle üst geçidi taşıma sırasında yaşanan göçükte ayrıca büyük bir facianın eşiğinden dönüldü. Tam o sırada geçmek üzere olan bir metrobüste göçüğün altında kalmaktan son anda kurtuldu. Metrobüste bulunan yolcular, “Biz geçmeden kısa bir süre önce yaşandı. Çalışmanın olduğu dar alandan metrobüsleri geçiriyorlar. Çok riskli bir durum. Kaza sırasında yerde yatan yaralılar varı. Hastaneye götürüldü dedi.[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.aymoli.com/wp-content/uploads/metrobüs-yolu-çöktü.jpg’]http://www.iha.com.tr/embedvideo.aspx?vid=12053&amp[/pro-player]

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir