Yeni Konular

Ay Işığı 2.bölüm fragmanı izle

Kenan Ayla’nın gözü önünde Şebnem ile nişanlanır.

Ayla intikam için harekete geçer ve hiç düşünmeden büyük bir deliliğe karışır.

Ayla’nın nişana Şevket’in davetlisi olarak katılması herkes için büyük sürprizdir. Özellikle de Kenan bu duruma çok bozulur. Üstelik Şevket’in Ayla’ya olan ilgisini de kıskanmaktan kendini alamaz Kenan o gece Ayla’nın gözleri önünde Şebnem ile nişanlanır. Şevket, Ayla’nın ilgisini çekmek için harekete geçer. Ancak kağıt üzerinde bile olsa Süreyya ile hala evlidir.

Ayla ise intikam ateşi ile yanmaktadır. Kenan ile hesaplaşmak için kafasında bir plan vardır. Ve hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır. Leyla ise kızını aramaya devam etmektedir. Bunun için doğumunu yaptıran doktorun İsmet’in peşine düşer? Acaba aradığı yanıtları bu kez bulabilecek midir? Leyla bu umuda sımsıkı sarılır.

Ayla, Şevket ile tehlikeli bir oyuna girerken bir yandan da Kenan’ı Şebnem’den ayırmak için çareler aramaktadır. Nişanın ertesi günü Kenan’a onunla konuşmak istediğini söyleyerek otele çağırır. Nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğunun farkına varamayan Kenan bu buluşmayı kabul eder.

Ayla onun nişandan vazgeçeceğini düşünürken Kenan ikinci kez onu hayal kırıklığına uğratır. Daha da hırslanan Ayla, hem Kenan hem de Şebnem’den intikam almak üzere harekete geçer. Ve hiç düşünmeden büyük bir deliliğe kalkışır.Yayın Tarihi : 15 Ağustos Pazartesi

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir