Yeni Konular

Aydın Menderes Fatih Cami cenaze töreni video izle 25 Aralık 2011

Aydın Menderes’in ölümünden sonra 25 Aralık 2011 pazar günü öğle namazından sonra Fatih Camii’nde düzenlenecek cenaze töreninin ardından Topkapı’daki anıt mezarlığa defnedilecek.Aydın Menderes bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.Eski başbakanlardan Adnan Menderesin oğlu Aydın Menderes’in cenazesi, THY’nin özel uçağıyla bugün saat 09.00’da İstanbul’a getirildi.THY tarafından tahsis edilen özel uçak, Atatürk Havalimanına indiğinde, uçakla birlikte İstanbul’a gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Aydın Menderes’in eşi Ümran Menderes uçaktan indi. Çiçek ve Ümran Menderes’i apronda THY Yönetim kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY çalışanları ile Atatürk Havalimanı yetkilileri karşıladı.

Aydın Menderes’in Türk bayrağına sarılı tabutu, tören mangası tarafından uçaktan alınarak cenaze arabasına yerleştirildi. Daha sonra cenaze aracı, törenin yapılacağı Fatih Camisi’ne götürülmek üzere alandan ayrıldı.Bu arada, Meclis Başkanı Çiçek ve Ümran Menderes, sivil plakalı bir araca binerek alandan çıktılar.


CENAZE FATİH CAMİİ’NDE

Menderes’in cenazesi törenin yapılacağı Fatih Camisi’ne getirildi.

Menderes’in cenazesi, Atatürk Havalimanından konvoy eşliğindeki cenaze aracıyla Fatih Camisi’ne getirildi. Menderes’in Türk bayrağına sarılı tabutu, cami avlusundaki musalla taşına bırakıldı. Menderes’in cenazesinin önüne büyük boyutta bir fotoğrafı da yerleştirildi. Tabutun başında iki polis nöbet tutuyor.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir