Yeni Konular

Bade Nogay Kimdir?

Bade Nogay Kimdir?

bade-nogay-kimdir

Mehmet Ali Erbil’in kendisinden 30 yaş küçük olan eski sevgililerinden Bade Nogay ile gizlice nişanlandığı ortaya çıktı. Harem dizisi döneminde tanışan ikili kısa bir süre beraberlik yaşamış ve adı sıkça basında geçmişti. Geçtiğimiz sene kendisinden küçük olan ve aralarında 30 yaş olan model ve aynı zamanda oyuncu olan Bade Nogay ile aşk yaşadığı ve gizlice nişanlandığı bilgisi hızla medyada yayılmaktadır. Çapkınlıklarıyla bilinen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil birçok birlikteliği ile ekranlar karşısına geçmişti. Ancak son nişanlandığı sevgilisi kendinden tam 30 yaş küçük olması dikkatleri üzerine çekti. Model ve oyuncu olan Bade Nogay ise 26 yaşında olup, Fox TV’de final yapan komedi dizisinde oynamıştı. Komedi dizisi ise Harem olarak hatırlayabilirsiniz.

bade-nogay-kimdir2

Levent Üzümcü ve Nurseli İdiz’le başrolü paylaşan Erbil, birkaç bölümde konuk oyuncu olan Bade Nogay’la sette yakınlaştığı ve kısa bir süre sonra da ilişkilerinin başladığını duyurmuşlardı. Basında çokça yer alan Mehmet Ali Erbil haberlerinde kendisinden 30 yaş küçük bir oyuncu ile kısa süre içinde nişanlandığı bildirildi. Ancak bu nişanlanma töreni çok gizli tutuldu. Mehmet Ali Erbil evlenme teklifi ederek, küçük sevgilisinden önce 4 evliliği de bulunmaktadır. 21 Ocakta Billionaire adlı gece kulübünde yaptığı organizasyon ile küçük sevgilisinin gönlünü yeniden kazandı. Küçük sevgilisine pırlanta yüzük aldığı ve taktığı da gelen bilgiler arasındadır.

 

Erbil ile Nogay çifti hazırlanan o gecenin sonunda da mekandan birlikte ayrıldığı da görüldü. Yaklaşık 20 gündür küçük sevgilisi Nogay ile büyük aşk yaşayan Erbil bu sayede 5.ci evliliğinin de sinyallerini vermiş oldu.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Ünlülerin Makyajsız Halleri

Birçok populer ünlünün makyajsız görüntülenmemek amaçlı yer değiştirmeye çalışmaları veya kameralardan kaçmalarına şahit oluyoruz. Cansu …

Bir cevap yazın