Yeni Konular

Bayan Jean Şort Modelleri

bayan-jean-sort-modelleri-10Evet hanımlar. Koca bir yılı geride bıraktık. Çalışmasıydı, işiydi, arkadaşlarıydı vs vs. Bütün bir yıl yorulduk ve sonunda güzel bir tatili hak ettik. Fakat tatilde sadece denizde olmayacağız. Yani tatil yapmak için gittiğimiz yerde elbet çarşıya çıkmamız lazım, elbet gezmemiz lazım, elbette oraların altını üstüne getirmemiz lazım. Dolayısıyla tatil yerlerinde sıcaktan dolayı daha açık şeylerle gezmemiz lazım. Yazın üstümüz için fazla bir seçime gerek olduğunu düşünmüyorum. Yani yazlık tişörtler bence gayet uygun üst için. Ama tabi seçim size bağlı. Yazın üstler sıkıntı oluşturmazken, maalesef alt için aynı şeyleri söyleyemiyorum. Çünkü pantolon giyseniz terleyeceksiniz veya iç çamaşırı gösterebilen şortları giyseniz o da kötü. Erkekler gibi kapri giyseniz, o da bir yerden sonra sıkmaya başlayacak sizi. Size bu yaz tavsiyem şu. Denizden çıktıktan sonra, tatil yerinizde turlarken veya tatil yerinize yakın yerlerde gezinirken en iyisi şortla dolaşmanız. Renkli modelleri tavsiye ederim şortlarda. Ama tatilde olsun, otobüste olsun, gezinizde olsun, daha fazla gezeceğiniz ve tatil alanından dışarıya çıkacağınız yerlerde, sizi en rahat ettirecek model kot şortlardır. Hem iç çamaşırınızı göstermez, hem terletmez ve en önemlisi rahatlıkla giyebilirsiniz.

Bayan Jean Şort Modelleri

Peki, bu sezonun kot şort modellerinde neler ön planda ve hangileri daha çok tutuluyor? Bahsedelim. Bir kere kot şortlarda ön taraftan katlamalı şortları almanızı tavsiye etmem. İnanın, bir süre sonra huylanmaya başlayacaksınız. Dolayısıyla ön tarafında hafif kesim boşlukları olan modelleri tavsiye ederim. Bu senenin modasında eskimiş görünümlü kot şortlar da mevcut. Yani masrafa ne gerek var derseniz, bu da sizin bileceğiniz bir iş. Eski kotlarınızı kesebilirsiniz. Bu senenin popüleri ise yüksek bel kot şortlar. İnanın çoğu kişi bunları tercih ediyor. Ne çok kısa, ne de çok uzun. Tam ideal yani. Yüksek bel şortlarda dikkat etmeniz gereken ayrıntı şu. Uzun bir şey alayım derken diz kapağınızı geçmesin. Aksi takdirde bayağı bunalırsınız kottan. Diz kapağıyla mesafeniz en fazla 10 cm olsun. Tabi, bu yaklaşık rakam. Siz kendiniz kotu denediğinizde anlarsınız. Peki, ben kısa model kot şort giymek istiyorum. Tabi, onun da çaresi var. Kot şortlarda bilinen en iyi 2 tür vardır. Onlar da ya yüksek bel, ya da normal kot şortlar. Kısa kot şort istiyorsanız güzel bir renk olarak gri kot şortları tavsiye ederim. Üstüne ne giyerseniz açıyor. Modeli ise eskimiş görünümlü olsun. Bu sene söylediğimiz gibi onlar moda. Kısadan biraz daha uzun olsun ama yüksek bel olmasın diyorsanız da katlamalı kot şortlar uygundur. Yani dereyi geçerken nasıl paçaları katlıyorsanız o türden kot şortlar. Seçim size bağlı. Umarım bu yazı dilediğiniz gibi geçirirsiniz. Esen kalın.

 

bayan-jean-sort-modelleri-13 bayan-jean-sort-modelleri-12 bayan-jean-sort-modelleri-11 bayan-jean-sort-modelleri-10 bayan-jean-sort-modelleri-9 bayan-jean-sort-modelleri-8 bayan-jean-sort-modelleri-7 bayan-jean-sort-modelleri-6 bayan-jean-sort-modelleri-5 bayan-jean-sort-modelleri-4 bayan-jean-sort-modelleri-3 bayan-jean-sort-modelleri-2 bayan-jean-sort-modelleri bayan-jean-sort-modelleri-20 bayan-jean-sort-modelleri-19 bayan-jean-sort-modelleri-18 bayan-jean-sort-modelleri-17 bayan-jean-sort-modelleri-16 bayan-jean-sort-modelleri-15 bayan-jean-sort-modelleri-14

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın