Yeni Konular

Bayan Kısa Saç Modelleri

Her yılın yaz ve kış sezonunun saç trendlerine şöyle bir göz atarsanız, sezonu en çok etkileyen faktörün iklim şartları olduğunu görürsünüz. Şöyle ki yaz sezonunun en popüler saç modellerine baktığınızda genellikle kısa modellerden oluştuğuna şahit olacaksınız. Bunda en etkili faktör muhakkak ki yazın sıcaklığıdır. Biz de bu sebeple sizler için bayan kısa saç modellerini araştırıp, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bayan Kısa Saç Modelleri

05-11-2015_192956

Son yılların saç modasını genelde kısa saçlar oluşturuyor. Geçtiğimiz sezonda bob kesim ismini verdiğimiz arkası kısa önü arkaya nazaran biraz daha uzun saç stili birkaç ufak detay eklenerek, uzun bir süre etkisini devam ettireceğe benziyor. Örneğin son zamanlarda bob kesim ön taraflar biraz daha uzun bırakılarak kullanılıyor. Masum bir tavrın yanında feminenliği de had safhada hissettiren bu modeller bizim favorilerimiz arasında. Kısa saç modellerine bob kesim üzerinden devam edersek, cesaretiniz ve kendinize güveniniz fazlaysa saçınızın bir tarafını bob keserek diğer tarafını tamamen kazıtarak kullanmanızı önerebiliriz. Bu şekilde hem oldukça farklı hem de cool bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bob kesimden biraz uzaklaşarak asla eskimeyen, her dönemde etkisini devam ettiren küt saç kesimlerine devam edebiliriz. Küt kesimler kullanışının kolaylığı ile dikkat çekiyor. Fön makinesi ya da köpük ile istediğiniz şekli verebilir, rahatlıkla uzun bir süre bozulmadan kullanabilirsiniz. Küt kesimler yuvarlak ve uzun olmayan yüz tipine daha çok yakışıyor. Bunlara ek olarak asimetrik kesim ismi verilen saç stilini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Üstelik bir yere yetişmeye çalışıyorsanız saçınıza şekil vermenize bile gerek yok zira dağınık bıraktığınızda size kattığı gizemli hava tartışılmaz. Şekil vermek istediğinizde ise sadece bir fön makinesi işinizi görüyor. Belki de asimetrik kesimin size vereceği tek zorluk, sürekli aynı etkiyi alabilmek için iki haftada bir uçlarından aldırmak zorunda kalmanızdır.

kisa-sac-stil-taylor-swiftkisa-sac-stil-lily-james -amand-seyfried-kisa-sac-stili kendra-kisa sac-stili-kendra-wilkinson kisa-sac-stili-kelly-osbourne kisa-sac-stili-jenna-elfman kisa-sac-stili-robin-wright kisa-sac-stili-scarlett-johansson jamie-lee-curtis-kisa-sac SARAH-HYLAND-Kisa-Sac jane-lynch-kisa-sac-stil pink-kisa-sac-stil michelle-williams-kisa-sac-stil miley-cyrus-kisa-sac-stil anne-hathaway-kisa-sac-stil rihanna-kisa-sac-stil halle-berry-kisa-sac-stil kisa-sac-stil-charlize-theron kisa-sac-stil-ashlee-simpson kisa-sac-stil-emma-watson-s2 kisa-sac-stil-hairstyles-elisabeth-moss- cynthia-nixon-kisa-sac-stil meryl-streep-kisa-sac-stil carey-mulligan-kisa-sac-stil robyn-kisa-sac-stil katherine-heigl-kisa-sac-stil jane-fonda-kisa-sac-stil viola-davis-kisa-sac-stil chloe-sevigny-kisa-sac-stil emma-stone-kisa-sac-stil kristen-chenoweth-kisa-sac-stil reese-witherspoon-kisa-sac-stil sarah-michelle-gellar-kisa-sac-stil beyonce-knowles-kisa-sac-stil kaley-cuoco-kisa-sac-stil tyra-bank-kisa-sac-stil katy-perry-kisa-sac-stil katie-holmes-kisa-sac-stil maion-cotillard-kisa-sac-stil lisa-rinna-kisa-sac-stil faith-hill-kisa-sac-stil evan-rachel-wood-kisa-sac-stil jennifer-lopez-kisa-sac-stil lena-dunham-kisa-sac-stil ginnifer-goodwin-kisa-sac-stil january-jones-kisa-sac-stil jennifer-lawrance-kisa-sac-stil kisa-sac-stil-kristen-stewart emma-roberts-kisa-sac-stil kisa-sac-stil-jennifer-hudson kisa-sac-stil-zendaya kisa-sac-stil-mindy-kaling britney-spear-kisa-sac-stil kisa-sac-stil-emilia-clarke kisa-sac-stil-jennifer-lopez kisa-sac-stil-vanessa-hudgens kisa-sac-stil-jenna-dewan-tatum2

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir