Yeni Konular

Bilgisayarınız Hiç Donmadan Ve SORUNSUZ Çalışacak 

16f4fed024e810f571a0c91c7485c8c5Sizlere burada bilgisayarınıza kuracağınız iki özel programla hiç donmadan tamamen sorunsuz çalışmasını sağlayacak bilgileri anlatacağız.

Bilgisayarınızda yer alan işletim sistemi ilk kurulduktan sonra eklenen programların tesiriyle zaman içinde kasılmalara ve donmalara maruz kalır bunun elbette birçok nedeni vardır. Bunlardan biri de kurulan programları zamanla registeri etkilemesi ve bilgisayarın zamanla yavaşlamasına sebep olmasıdır. Bu durumdan kurtulmak adına daha önce test ettiğimiz ve güzel sonuçlar aldığımız iki programı sizlere sunmak isteriz.

Birincisi Jetclean programı ve ikincisi Tweaknow programı bu programlar tamamen ücretsiz olup kolay kurulabilecek bir programdır. Görevi registerde meydana gelen arızaları gidermek, registere defrag yapmak ve internetten gelen çöp yığılmaları temizlemektir. Özellikle cookies temizliğinde etkili olan ve registeri de ilk günkü haline getirebilen bu programla bilgisayarınız hatasız şekilde rahat olarak çalışabilecektir. Bu programı arama motoru olan google’a Tweaknow yazarak rahatlıkla elde edebilirsiniz. Sizlere sunacağımız ikinci program ise JETCLEAN programı olacaktır. Bu programın hem ücretli sürümü mevcuttur hem de ücretsiz sürümü mevcuttur. Jetclean tıpkı Tweaknow gibi bir programdır.

Fakat bu programda bilgisayarda yapılacak temizlik daha etkili olabilmektedir. Tıpkı Tweaknow gibi bilgisayarın ilk günkü performansta çalışmasını sağlayabilen bu eşsiz programı yine arama motorlarından elde etmeniz mümkündür. Google’a Jetclean yazarak arttığınızda karşınıza bu programın ana sitesi çıkacaktır. Kolay şekilde bu programı bulup indirdiğinizde hemen kurup bilgisayarınızın donmadan çalışmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Tweaknow ve Jetclean bilgisyarınızda kurulu olduğunda hatasız ve sorunsuz bir bilgisayarla çalışma hayatı sizleri bekliyor olacaktır.

Denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmış olan bu iki program sayesinde kesinlikle hatasız ve güzel şekilde bilgisayarınızı ve laptopunuzu kullanabileceksiniz. Özellikle bilgisayarların zaman içerisinde kurulan ve kaldırılan programlardan ötürü yavaşladığını herkes bilmektedir. İşte bu tür durumlardan kurtulmak ve ofis veya iş yerlerinizde hatta okulunuzda daha rahat bilgisayar çalışması arzuladığınızda, sizlere en iyi şekilde çözüm olabilecek bu iki programı kurarak diğer temizleme programlarına kesinlikle ihtiyaç duymayacağınızı rahatlıkla dile getirmek mümkündür. Bu iki programı kurup sorunsuzca donmadan bilgisayarınızı hızlı şekilde kullanabilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir cevap yazın