Yeni Konular

Bir Kadının Size Kızgın Olduğunun Belirtileri

Bir Kadının Size Kızgın Olduğunun Belirtileri

Size kızgın mı? Veya sadece zor kadını oynamak mı istiyor? Aklınız mı karıştı? Sevgili kız arkadaşınızın bu kadar öfkeli olması için ne yapmış olduğunuzu düşünmeye başlayın hemen. Ve en kötüsünü düşünmeden önce kız arkadaşınızda aşağıda sizinle paylaşacağımız belirtilerin olup olmadığını kontrol edin.

Bir kadın sizi ciddi ölçüde görmezden gelebilir, öyle ki kendi varlığınızdan şüpheye düşecek duruma gelirsiniz.

Evet, kadınlar bunu gerçekten yapabilir. Bir kadının öfkesi cehennem ızdırabı kadar şiddetli olabilir. Eğer erkekler biraz daha mantıklı olabilseydi ve kız arkadaşlarının gerçekten neye öfkelendiğini anlayabilseydi hayat onlar için çok daha kolay olabilirdi. Unutmayın ki size her şeyi anlatmayacaktır, onlar bazı şeyleri sizin kendi kendinize anlamanızı beklerler.

Evet, kadınları anlamak tam da bu yüzden çok zordur. Onların hareketlerini gözlemlemeli,  ağızlarından çıkan her sözü ve cümleyi iyi analiz etmeli, tüm jestleri üzerinde uzun uzadıya düşünmelisiniz, vb. Ama endişelenmeyin, size karşı öfkeli olduklarında, bunu anlamanızı sağlarlar. Bunu direk olarak söylemezler ama direk olarak gösterirler.

Hala anlayamıyor musunuz? Onun kesinlikle sinirlendiğini belirten şu belirtilere bir göz atın.

Sessizlik Tedavisi

Bir Kadının Size Kızgın Olduğunun Belirtileri
Bir Kadının Size Kızgın Olduğunun Belirtileri

Offf… Sessizlik! Bundan daha açık ve etkili başka bir belirti olabilir mi! Eğer siz hiç yokmuşsunuz gibi davranıyorsa, hiçbir göz temasına girmiyorsa ve hatta gülümsemiyorsa… Ama arkadaşları ile kahkahalar atıyorsa! Bu sessizlik sadece sizin için… Bu hemen zihninizde bir ampulün yanmasına neden olmalıdır ve bu asil tedaviyi hak etmek için onu nasıl öfkelendirmiş olabildiğinize dair çeşitli anları hatırlamaya başlasanız çok iyi edersiniz.

Alaycı Coşku

19-07-2015_200503

Bu belirti biraz ahmak (dürüstlüğümüzden ötürü bizi affedin) olan veya ahmak gibi hareket etmeyi tercih eden bazı erkekler tarafından çok kolay fark edilmeyebilir. Kız arkadaşınızın çok mutlu gibi davranacaktır ve söylediğiniz her şeyi kabul edecektir. Kız arkadaşınızdaki bu ani değişimi görüp, hemen heyecanlanmamanız gerekiyor. Kız arkadaşınız sadece tüm öfkesini alaycı bir biçimde bastırmaya çalışıyor. Kadınlar hiçbir zaman her söylediğiniz şeye katılmazlar. Bu yüzden eğer kız arkadaşınız çok iyi davranıyorsa, bir şeyler kesinlikle yanlıştır.

Resmi Tutum

19-07-2015_200746

Belki sizin kız arkadaşınız gibi davranmayı bırakabilir, hatta bırakın kız arkadaşlığı, bir arkadaşınız gibi bile davranmak yerine muhtemelen sadece bir tanıdıkmış gibi davranacaktır. Her şey yolundaymış gibi davranmaya devam etse de bunun doğru olmadığını bilin. Onun bu şekilde resmi olmasını değil, kendisi gibi olmasını tercih edersiniz değil mi?

Kasıtlı Kavgalar

19-07-2015_200818

Kendisine sorduğunuz sadece sıradan bir soru iken bu sorunun onu yeterince çıldırtıp, size bağırmasına neden olabilir. Gerçekten çok kötü bir soru sorduğunuzda vereceği tepkileri veriyorsa bilin ki kız arkadaşınızın öfkesi tavan yapmış durumdadır. Sizinle konuşmayı istemeyebilir ve hatta sizi yakınında bile görmeyi istemeyebilir. Ama bunu size doğrudan söyleyemezler bu yüzden sizinle kavga etmeyi tercih ederler. Evet, eğer sebepsiz nedenlerden veya ortada hiçbir neden yok iken sizinle kavga ediyorsa bilmelisiniz ki gerçekten çok sinirli bir ruh haline sahip.

Asil Yok Sayma

19-07-2015_200917

Kadınların en belirgin ve büyük ihtimalle de en güçlü silahları, erkekleri tamamen görmezden gelmeleridir. Gerçek anlamda kız arkadaşınız için artık var olmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu belirti eğer kız arkadaşınızla yeni birlikte olmaya başladıysanız aslında doğrudur. Onunla konuşun ve aklındakileri açıklığa kavuşturun; bu kötüleşen şeyleri yoluna koyabilmeniz için tek ve en etkili yoldur.

Mesajlaşma Yolu ile Belirtiler

Kısa Yanıtlar

Siz: Naber tatlım! Günün nasıl geçti hayatım?

O: İyi.

Siz: Nasıl hissediyorsun?

O: İyi.

Siz: Bir kahve içmek için buluşmak ister misin?

O: Belki.

Siz: Her şey yolunda mı?

O: Evet!

Hayır. Eğer konuşmanız bu şekilde devam ediyorsa, aslında hiçbir şey yolunda değildir. Kadınlar konuşmayı severler ve doğal olmayan bir biçimde sessiz olduklarında bu şekilde yanıtlar gönderirler. Kız arkadaşınızla buluşmalı veya en azından onu aramalısınız ve kendisine sorunun ne olduğunu sormalısınız. Eğer ne yaptığınızı veya suçunuzu bilmiyorsanız, sadece özür dileyin.

Geç Yanıtlar

19-07-2015_223707

Hiçbir yanıt geç yanıtlar kadar sinir bozucu olmayabilir. Size yanıt veriyor ama aynı zamanda beklemenizi de istiyor. Son derece sinir bozucu olabiliyor değil mi? Sizin, onun hayatında sizden daha önemli şeylerin olduğunu bilmenizi/göstermeyi istiyor. Ve bu yüzden de size yanıtları bekleye bekleye gönderiyor.

İfade Kullanmamak

Tüm konuşma içerisinde bir tane bile gülen yüz gibi ifade yok mu? Bu nasıl mümkün olabilir! Kadınlar bu ifadeleri kullanmayı seveler ve eğer size kızgın bir surat bile göndermediyse bir şeyler gerçekten çok yanlış gitmiş demektir.

19-07-2015_223843

Yanıt Yok

Size yanıt yazmaya bile tenezzül etmiyor olabilir. Bekliyorsunuz, bekliyorsunuz ve bekliyorsunuz… Mesajınızı, mavi tiklerden ötürü gördüğünü biliyorsunuz ama mesajlaşma dünyasında size sessizlik tedavisini uyguluyor!

Tamam, yukarıda listelenmiş belirtilerin birçoğunu kız arkadaşınızda görebiliyor musunuz? Bu durumda başınız gerçekten belada! Eğer size niçin kızgın olduğunu biliyorsanız bir erkek gibi davranın ve özür dileyin. Eğer onu bu kadar öfkelendirmek için ne yaptığınızı bilmiyorsanız sadece onunla konuşun. Tüm cesaretiniz, çekiciliğiniz ve zekânızla ona, onun sizin için çok değerli olduğunu söyleyin ve onu tekrar mutlu edin. Aranızdaki buzların erimesi onun öfkesinin sebebine ve yoğunluğuna bağlı olarak biraz zaman alabilir ama sonunda düzelecektir (eğer gerçekten çok kötü bir şey yapmadıysanız).

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Pokemon Go Haberleri ve Geyikleri

Pokémon Go insan yaşamında hareketlilik katan ve akıllı telefonlar ile oynanacak güzel bir oyun olarak …

Bir cevap yazın