Yeni Konular

Bkm Mutfak 19 Aralık 2010 izle Çghb Çok güzel Hareketler bunlar 19 aralık izle

BKM Mutfak oyuncuları Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni sezonu 19 Aralık 2010 pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlara geliyor.BKM Mutfak yeni sezonun yeni bölümünde BKM Mutfak ekibi yine sahnenin imkanlarını zorluyor ve geçmişle bugünü aynı skeçte buluşturuyor işte skeçler.

-Bir reklam ajansı, yeni bir süt reklamı için ilginç fikirler aramaktadır. Herkes fikrini sırasıyla söyler ama hepsi çok yavandır. Şirketin çaycısının da bir fikri vardır. Konuşmasına izin verilmeyen çaycı için bir mucize gerçekleşir. Çaycıya gelen ?iyilik perisi? sayesinde bir anda her şey değişir.
-Evde pijama partisi veren kızlar, partiden sıkılınca ruh çağırırlar. Gelen ruh sayesinde tüm sırlar açığa çıkarken, ruhun kim olduğu gerçeği pijama partisine damgasını vuracaktır.
-Ana Haber Bülteni ile gündem konuları birer birer ekrana gelecek. Wikileaks Hanife lakaplı mahalle dedikoducusu, eski iki bodyguardın web sitesi kurma hikayesi ve internet kullanma konusunda eğitim veren bir hocanın açıklayıcı bilgileri bu hafta Ana Haber Bülteni?nde.
-Yağmurlu bir günde otobüs durağında taksi bekleyen iki adamın, durağa gelen şarapçı ve bindikleri taksiciyle yaşadıkları ilginç diyaloglar da ekrana gelecek. Yeni evlenen çift eve gelir. Gece için kadın müzik dinlemek isterken adam acele etmektedir. Müzik açılır, gelin damat göbek atar ve radyoda o sırada duyulan kan anonsu gecenin tüm büyüsünü bozar.
– Annesi, Boğaç?ı reklam çekimi için sete getirir. Boğaç, çekime gelen diğer çocuklarla anlaşamadığı gibi yönetmenin de başı, Boğaç?la fena halde derttedir. Çok Güzel Hareketler Bunlar?ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 19 Aralık 2010 skeçleri kısım 1
>

kısım 2

kısım 3

kısım 4

kısım 5

kısım 6

kısım 7

kısım 8

kısım 9

kısım 10

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir