Yeni Konular

Çiller için doğal öneriler

2015-03-10_004114Çiller için doğal öneriler

Cildinizde oluşan çilleri hazırlayacağınız maskeler ile yok etmenin zamanı. En çok tercih edilenler arasında yer alan özel çil maskesi aynı zamanda cildin parlak ve doğal bir yapıya sahip olması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir.

Çiller için özel maske:

1 fincan ekşimiş süt

1 yemek kaşığı mısır unu

Rendelenmiş bayır turpu

Önerilen malzemeler karıştırılarak macun haline getirilir. Bu adım sonrasında elde edilen karışım problemli bölgeye ince bir tabaka halinde sürülerek beklenir. Ardından ılık su aracılığı ile yıkanır.

Çilleri gideren tonik:

Çillerin giderilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen bu tonik yapımı için keten tohumu kaynatılır. Daha sonra elde edilen karışım çillerin üzerine sürülür. Uygulamaya alacağınız bu yöntem aynı zamanda leke oluşma probleminin de geri plana alınmasına olanak tanıyacaktır.

Çilleri gideren maske:

Kusursuz cilt tipi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen maske yapımı için öncelikle 100 gram barbunyayı ıslatalım. Bekleme süresinin ardından barbunyanın suyunu süzelim ve cildimize uygulayalım. Oluşturduğunuz karışımı buzdolabında bekletebilir ve dilediğiniz zaman kullanıma alabilirsiniz. Sahip olduğu vitamin ve mineraller sayesinde pürüzsüz bir cilt tipine sahip olmanızı destekleyen bu maske aynı zamanda gözeneklerinizin tıkanması adına da biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Sizler de çilleri gideren maske aracılığı ile hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba diyebilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın