Yeni Konular

Cilt bakım maskeleri

Cilt bakım maskeleri
Cilt bakım maskeleri

Cilt bakım maskeleri

Kozmetik ürün kullanımını geri plana alarak doğallığın ön plana çıkmasına olanak tanıyan organik yüz maskeleri aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz görünüme kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz. Cildinizi ölü hücrelerden arındırarak canlı ve sağlıklı görünmesine olanak tanıyan bu yüz maskeleri aynı zaman da zindelik hissinin de ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır.

Cilt temizleyici maske için gerekli malzemeler; Elma ( 1 adet ), Krema  (1 tatlı kaşığı)

Cilt temizleyici tonik hazırlanışı: Cildinizin daha gergin ve sağlıklı bir yapıya sahip olmasını isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Kusursuz platformun elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olan bu maske için öncelikle elmaları blender aracılığı ile rendelemelisiniz. Bu işlem sonrasında elde edilen pürenin içerisine krema ilave edilerek karıştırmalısınız. Cildinize ince tabaka halinde uyguladığınız maskeyi ılık su aracılığı ile yıkayabilirsiniz.

Kuru ciltler için maske yapımı: 1 yemek kaşığı tereyağı

2 çay kaşığı mısır sütü

Tereyağı ve mısır sütü harmanlandıktan sonra ince bir tabaka halinde cilde uygulanır. Yaklaşık olarak 10 dakika beklemenizin ardından cilt ılık su aracılığı ile yüz yıkanır. Maske sonrasında doğallığın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz süt ve limon suyu aracılığı ile hazırlayacağınız tonik kullanımından da yararlanabilirsiniz. Bu uygulama haftada bir defa işleme alınmalıdır. Cildinizin ferahlamasını destekleyen bu maskeler aynı zamanda canlı bir görünüme de kavuşmanıza olanak tanımaktadır. Kolları sıvayın ve sağlıklı cilt tipine merhaba deyin.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın