Yeni Konular

Çocuklar Duymasın 30 bölüm izle Çocuklar Duymasın 11 Şubat izle

Sevgililer günü yaklaşırken herkesi bir telaş alır. Meltem Haluk’un bu özel günü kutlamayacağını düşünürken Haluk’un jestleri Meltem’i şok eder. Haluk’un bu jestlerinin nedeni anlaşılınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar?Havuç sevgililer gününe sevgilisi olmadan girmek istemez ve ev arkadaşları Basri ve Teo ile iddiaya girer. Sevgililer gününe kadar Havuç’un bir sevgili bulması lazımdır? Havuç’un aklına parlak bir fikir gelir. Bir sosyal paylaşım sitesine ilan veren Havuç sevgili adaylarını beklemeye başlar?Zero Tuna sevgililer gününde Gönül’e tek taş yüzük alıp evlilik teklifi yapacaktır. Tuna’nın yüzüğü vermek için düşündüğü orijinal fikir beklemediği bir biçimde sonuçlanır.

Hüseyin ve Şükrü sevgililer gününü fırsata çevirmek için kolları sıvar? Kırmızı gül işine giren ikiliyi bazı komik sürpriz beklemektedir?Berke’nin kafesinde sevgililer gününe özel Single Parti düzenlenmektedir. Gülfidan’ın, oğlu Mandıra Filozofu Mustafa Ali’yi partiye götürmesi kahkaha dolu olayları beraberinde getirir. Yine bu partiye katılan Fıs Fıs İsmail’i partide kötü bir olay beklemektedir?

Seyyar Tayyar’ın başına bir zabıta dadanır? Zabıta’dan kaçan Tayyar, Yakup’un kahvesine sığınır? Şükrü ve Hüseyin’in kahvede olması ile işler iyice karışır?Nurten, Menderes’in rejim olayına daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Meltem’lerin yanında birkaç gün kalacak olan Nurten, Meltem’lerin tüm planlarını altüst eder.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir