Yeni Konular

Çok Güzel Hareketler Bunlar 14 Kasım yeni sezon izle Bkm Mutfak 14 Kasım Kanal D izle

BKM Mutfak oyuncuları Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni sezonu 7 kasım 2010 pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlara geliyor.BKM Mutfak yeni sezonun yeni bölümünde ekrana, gelecek skeçler şunlar olacak.

-Anahtarı evde unutunca ne yapılır? Kapıda kalınca çilingirden önce mutlaka başka yollar denenir. İlk akla gelen de komşulardan yardım istemek. Ama ya komşular biraz tuhafsa?
-Çok Güzel Hareketler Bunlar sahnesinde yine ?içerden? bir haber var bu hafta. Gülsüm Alkan?ın evine gelen Metin Yıldız?ın ona aşkını itiraf eder. Önce bu durumu kabullenemeyen Gülsüm de bir süre sonra bir ilgiden hoşlanmaya başlar. Ancak davetsiz misafirler Nazmi Karaman ve Metin Keçeci geldikten sonra, durum biraz karışır.
-BKM Mutfak ekibi, meşhur İstanbul trafiğini de ekrana getirecek. Sevgilisinden ayrılan adam, yeni evli bir çift, motosikletli kurye, iş görüşmesine giden adam ve ambulans, İstanbul trafiğinin tam ortasında kalınca, herkesin sinirleri fazlasıyla gerilecek.
-İki arkadaş yemeğe gider. Hesap gelir, hesapla birlikte yalanlar da birbiri ardına gelir. ?Param yok?, ?tuvalete gitmem lazım?lar ile yemek keyfi bir skandala dönüşür!
-Özel Hit Me Baby One More Time Lisesi geleneksel pilav günü de bu haftanın skeçleri arasında. Peki okulun pilav gününe yeni sevgili ile gitmek doğru mudur? Lise arkadaşları, yeniden liseli gibi davranmaya başlayıp, lise günlüklerini birer birer ortaya dökerse, ilişkiler ne hale gelir? Hepsi ve daha fazlası bu skeçte

1.kısım

2.kısım

3.kısım

4.kısım

5.kısım

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates M.Ö. 5.yy. da ( 469 – 399 ) yaşamış İlk Çağ felsefesinin önemli filozoflarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir