Yeni Konular

Çok güzel hareketler bunlar 2 mayıs izle Bkm Mutfak 2 mayıs izle

bkm-yeni-sezon1BKM Mutfak 2 mayıs 2010 pazar akşamı saat 20.00 de Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümü ile ekranlara geliyor. BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın 2 Mayıs yeni bölümününde Bkm mutfak’ı zombiler basıyor.İşte bu haftaki skeçler:
-Erkek arkadaşı yüzünden en yakın arkadaşlarını ihmal eden kız, sevgilisi onu terk edince soluğu yine kızların yanında alır. Ancak sevgilisini özür dilemek için kapıya gelmesi işleri karıştırır.
-Umumi bir tuvalete girince halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Oğuzhan?ı herkes telefonu eline tutuşturup yakınlarıyla konuşturmaya çalıştırır. İçlerinden birinin sesi pek de hayra alamet bir ses değildir.
-Eşleri tarafından dövülen ve sokakta tacize maruz kalan kadınlar ?Bağımsız Kadınlar Spor Merkezi? inde dövüş dersleri almaktadır. Ama kuruluş diğer spor merkezlerinden bir hayli farklıdır.
-Kız arkadaşının ağabeyinden habersiz, kızla pastanede buluşan adam ağabeye yakalanınca kurtulmak için çeşitli yollara başvurur. Acaba adamın kurtulma planları işe yarayacak mı?
-Skeç yazamayan Ersin, Metin Yıldız?dan yardım ister. İkili bir süre konu üzerine konuşur. Ama Ersin yalnız kalınca skeçlerdeki karakterler zombi dansıyla Ersin?in kabuslarını süsler.
-Kendisinden yaşça büyük kız arkadaşını ailesiyle tanıştırmak için akşam yemeğine davet eden genç, yaş farkının aile tarafından tepki ile karşılanmasıyla şoke olur. Belki de aile haksızdır! Belki de aşkın yaşı yoktur.
Çok Güzel Hareketler Bunlar?ın 2 mayıs videoaları alt kısıma eklenmiştir.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir