Yeni Konular

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim yeni sezon ilk bölüm Bkm Mutfak 17 Ekim izle

BKM Mutfak oyuncuları Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni sezonu 17 Ekim 2010 pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni dekoru ve yepyeni skeçleri ile BKM Mutfak ?Çok Güzel Hareketler Bunlar? yine her Pazar, Kanal D ekranlarında izleyeceğiz.BKM?nin kendine özgü mizah anlayışını sahneye ve ekrana taşıyan BKM Mutfak Oyuncuları yaz boyunca yine çok komik skeçler hazırladılar.BKM Mutfak yeni sezonun yeni bölümünde ekrana, 6 skeç ile gelecekler. İşte Bu yeni skeçler şunlar olacak.Videolar alt kısma eklenmiştir….

The Playboy, Provakatör, ÇGHB Anneleri, Boğaç , Kimler Oturuyor Bu Evlerde ve Laf Atma? skeçleri hepimizi çok güldürecek.

1-The Playboy skecinde izleyiciler, bir eğitim programına tanıklık edecekler. Playboy olma eğitimi! Gece kulüplerinde kadınlarla tanışma konusunda başarı kazanmak isteyen genç adam, playboy simulasyonu ile bambaşka birine dönüşecek. Ya da dönüşebilecek mi? Bir de prova var sahnede.

2-Şahin?in ?Provakatör? skeci henüz hazırlık aşamasındayken izlenecek. Ancak ?Kanal İçi Denetleme Kurulu? üyeleri de gelip, skecin aile yapısı üzerindeki etkilerini test etmek isteyecekler.

3-ÇGHB Anneleri skeçi Hep birlikte yaz tatiline çıkan, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin annelerin ağzından her birinin ayrı hikayesi gelecek ekrana! Elbette ?anne yorumları? ile! Geçen sezonun en sevilen kahramanı Boğaç da, bu akşam izleyicilerle hasret giderecek.

4-Yaz kampına giden Boğaç ve arkadaşları, öğretmenleri tarafından belirlenen yarışmalara katılır. Bu yarışmalar Boğaç ve arkadaşları için yepyeni maceraların başlangıcı olacaktır.

5-İşten kovulduğu için bunalımda olan adam arkadaşıyla içmeye başlar. Ama alkol şişede durduğu gibi durmaz, hele bir de şişe sokaktaysa, bakış açısı biraz tuhaflaşabilir

6-Ve tersine dünya! İki kadın, bir adam laf atarsa, başlarına ne gelir? Yeni sezona kahkaha dolu şahane bir bölümle başlangıç yapan ?Çok Güzel Hareketler Bunlar?ı alt kısmdan izleyebilirsiniz

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 1.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 2.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 3.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 4.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 5.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 6.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 7.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 8.kısım

Çok Güzel Hareketler Bunlar 17 Ekim 9.kısım

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates M.Ö. 5.yy. da ( 469 – 399 ) yaşamış İlk Çağ felsefesinin önemli filozoflarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir