Yeni Konular

Daily Form Nedir?

dailyform-nedir

Son dönem zayıflama tekniklerinden bitkilere dayalı olarak zayıflama kürleri oluşturmak çok revaçta. Daily Form da bunlardan birisi. Daily Form; 9 ‘lu bitki çayı anlamına geliyor. İçinde belli ve eşit oranlarda, yağ yakıcı, metabolizma düzenleyici ve antioksidan etkisi olan bitkiler bulunuyor.

Daily Form içerisindeki bu doğal bitkiler; yeşil çay, mate çayı, cinnema, sinirli ot, bilye kekik, çoban çökerten. Barut ağacı, funda yaprağı ve biberiye den oluşmakta.

Metabolizma üzerinde önemli etkileri olan Daily Form içindeki bitkilerin bazı özellikleri; iştahı kapattığı halde vücuda etkili bir enerji sağlaması ( bu enerji yağların parçalanmasından ortaya çıkan enerjinin bir sonucu ) , sindirim sistemini rahatlatması, tansiyonu düşürmesi, yağ parçalaması, vücuttaki şeker emilimini azaltması, toksin attırması olarak açıklanabilir.

zayiflama-cayi-dailyform

Kullanırken dikkat edilmesi gereken en mühim ölçüt asla kaynatılmamasıdır. Kaynadığında özelliklerini kaybeden bitkiler içerir. 1 su bardağı kadar kaynamış sıcak suyun içinde dinlendirilerek demlenip tüketilmelidir. Sabah ve akşam birer bardak Daily Form yeterli olacaktır. Serin yerde muhafaza etmek her zaman sağlıklıdır.

Daily Form 9’lu bitki çayı; mide bağırsak, kalp ve damarlar, solunum ve sindirim sistemi üzerinde etkilidir. Aynı zamanda kanı ve akciğerleri temizlediği bir gerçektir.

Daily Form; karın basen, mide ve kollarda biriken inatçı yağlar üzerinde de etkili olup böldesel incelme ve sıkılaşmaya yardımcı içeriklere sahiptir.

Tadı ve kokusu alışkın olduğunuz bitki çaylarına birebir olmasa da çok benzeyen, içimi yumuşak bir 9 ‘lu bitki çayıdır. Etkin yağ yakıcılar zaten hızlı olan metabolizmaya sahip insanlarda hafif baş ağrısı yapacağı için günde 1 bardak içilmesi tavsiye edilir.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın