Yeni Konular

Defne Joy Foster evinde ölü bulundu Defne Joy Foster son görüntüleri dansı video izle

Son olarak “Yok Böyle Dans” adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan’da bir arkadaşının evinde ölü bulundu.

Son olarak “Yok Böyle Dans” adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan’daki bir arkadaşının evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni solunum yetmezliği ve kalp krizi olarak bildirildi.

ÖLÜM NEDENİ

Ünlü sunucunun ölüm nedeniyle ilgili çarpıcı iddialar gelmeye başladı. Foster’in
bir önceki akşam ‘Yok Böyle Dans’ adlı yarışma programında arkadaşlarıyla birlikte alkol alan genç sunucu, oradan Caddebostan’daki bir arkadaşının evine gitti.
Foster, astım hastası olduğu için aldığı ilaçlarla alkolün karışması sonucu fenalaştı. Arkadaşı hemen eve doktor çağırdı. 112’yi de aradığını belirten arkadaşının iddiasına göre, acil servis gelmeden Defne Joy Foster hayatını kaybetmişti.

”Solunum yetmezliği” ve ”kalp krizi” sonucu öldüğü sanılan Foster’ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.
SAVCI EVDE İNCELEME YAPTI
Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster’ın ölümüne ilişkin olarak Caddebostan’daki evde inceleme başlatıldı. Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster’ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak’taki 3 katlı binaya geldi. Savcı ve polisler evde inceleme yaptı.

Show TV ekranlarında pazar akşamı yayınlanan Yok Böyle Dans Yarışmasındaki performansı sonrasında elenmişti. Elendiği ilan edildikten sonra Foster duygulu bir konuşma yapmış ve “Meşhurdum, yarışma sayesinde popüler oldum… Popüler bir işin içinde olmak zannedildiği gibi kolay değil, ama hayatın dengesini yakaladığımı zannediyorum.” demişti.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir