Yeni Konular

Diyet Yapmadan Zayıflayın!

Diyet Yapmadan Zayıflayın!

diyet-yapmadan-zayiflayin

 

Pratik hareketler sayesinde diyet yapmanıza gerek kalmadan kolaylıkla zayıflayabilirsiniz. Yemeklerden sonra sade kahve içebilir, soğuk su tüketmek veya işlerinizi sürekli ayakta yaparak diyet yapmadan zayıflamanız mümkündür. Fazla kilolar her zaman hastalıkları da beraberinde getiren unsurlardandır. Fakat basit yöntemler ile fazla kilolardan diyet yapmaya gerek duymadan kurtulabilirsiniz. Uzmanlar her zaman yemeklerden sonra mutlaka kahve tüketin diye uyarmaktadırlar.

 

 

 

Yemek Sonrasında Mutlaka Kahve

 

Özellikle yemek sonrasında seçiminiz Türk kahvesi veya espresso olması gerekir. Hem çok faydalı hem de keyifle içebileceğiniz içeceklerin başında gelmektedir. Aynı zamanda kahvenizi hazırlarken, mutlaka içine süt veya krema gibi ek ilaveler koymaktan da kaçınmalısınız. Çünkü bu sayede yediğiniz yemeğin %10’unu harcayabilirsiniz.

Soğuk Havayı Sevmelisiniz

 

Soğuk havalar aslında bizler için büyük bir avantajdır. Nedenine gelince, normal havalarda yaptığımız yürüyüşlerden daha fazla bize kalori harcatmaktadır. Her gün en az yarım saat tempolu bir yürüyüş yapmanız sizin için ok faydalı olacaktır. Bu sayede diyet yapmadan kolaylıkla sağlıklı bir şekilde fazlalık kilolarınızdan da kurtulmuş olursunuz. Yemek tüketimini ise her gün 3 öğün yapın. Günde 2 öğün yemek sizi aç bırakmaktan daha başka bir işe yaramayacaktır. Birçok uzman öğünlerin mutlaka 3 olması gerektiğini belirtmektedirler. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta ise tüketilen ekmeğin tam buğday olması gerekmektedir. Aynı zamanda da günde en fazla 2 dilim tüketmeniz gerekir. İşlerinizi de daima ayakta yapın. Bu sayede vücudunuzu daha çok çalıştırmış olursunuz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın