Yeni Konular

Door Kickers Oyunu Tanıtımı – Sistem Gereksinimleri

door-kickersDoor Kickers

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile beraber artık karşımıza hep kaliteli ve grafikleri yüksek oyunlar çıkıyor. Hiç kuşkusuz bu oyunlar sundukları ile birçok oyuncunun gönlünü fethetmiş durumda. Ancak kimi zamanda üç boyutlu değil de iki boyutlu oyunlar sunduğu eğlence ile oyunculara hitap edebiliyor. Son yıllarda çıkan ve bu alanda oldukça başarılı olan oyunlardan bir tanesi de Door Kickers. Tamamen eğlenceye yönelik olan oyun SWAT timi olma deneyimini ayağınıza kadar getiriyor.

Oyundaki temel amacınız SWAT operasyonları ile aynı. Ekip olarak size bir ihbar gelir ve hazırlıklarınızı yaparak bu ihbarın olduğu noktaya doğru gidersiniz. İçeri girmeden önce yapının inşası önünüze gelir. Bu plana bakarak nerden gireceğiniz, nereye nasıl ilerleyeceğiniz, acil durumlarda nerelere saklanacağınız gibi tüm detayları belirliyorsunuz. Daha sonrasında ise ekibinizi toplayarak içerisi giriyorsunuz.

alpha5f

Door Kickers oyunu bazı şeyleri göz önünde bulundurmanıza önem veriyor. Örneğin, bina içerisine girdiğiniz zaman düşmanlarınızın nereden olduğunu hemen görmüyorsunuz. İlk olarak odalara ışık tutmalı ve düşmanlarınızın yerini belirlemelisiniz. Daha sonrasında ise plan kurduktan sonra takım olarak anında odaya girmeli ve bir yandan da düşmanlarınızın üzerine ışık tutarak onları öldürmelisiniz. Düşmanlarınızı öldürdükten sonra diğer odalara aynı şekilde yavaş yavaş giriyorsunuz. Tüm bunlar olurken bir yandan da takım arkadaşlarınız hem diğer odaları kontrol ediyor hem de dışardaki nöbetçileri temizliyor. Bu sayede kimse duymadan siz içinizi bitirmiş oluyorsunuz.

2013_7_24_17_48_59

Günümüzde hemen her oyun artık 3D grafikleri ile ön plana çıkıyor. Ancak Door Kickers oyunu ise 3D grafiklerin aksine 2D grafikleri tercih etmiş. Oyunu ilk gördüğünüz zaman “Bu nasıl oyun?” diyebilirsiniz. Eğer bunu diyorsanız acele edersiniz. Çünkü grafikler her ne kadar 2D olsa da oyun eğlence bakımından oldukça eğlenceli. Zaten görevleri teker teker bitirip diğer görevlere geçmeye başladığınız zaman oyunun başından kalkmak istemiyorsunuz. Ayrıca harita üzerinden her plan kurduğunuzda kendinizi gerçekten de SWAT ekibinin bir parçası gibi hissediyorsunuz.

Door Kickers oyunu ses efektleri ve müzikleri ile de oyuna farklı bir anlam katmış. Operasyonlar sırasında arka fonda çalan müzikler sizi tamamen oyuna motive etmeyi başarıyor.

PC İçin Sistem Gereksinimleri:

Windows XP

Intel Pentium 4 @ 2.6 GHz

AMD Athlon XP 2700+

2 GB RAM

2 GB Boş Hard Disk Alanı

256 MB Nvidia GeForce 7600

256 MB ATI Radeon X1600

DircetX 9

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir cevap yazın