Yeni Konular

El Bakımı İçin Doğal Peeling

El Bakımı İçin Doğal Peeling
El Bakımı İçin Doğal Peeling

El Bakımı İçin Doğal Peeling

Vücudumuzun en önemli parçaları arasında yer alan ellerimizin bakımı adına doğal peeling yollarını ön plana çıkarabilirsiniz. Soğuk hava ve kimyasal madde kullanımı kırışıklık ve solgun cilt tipi platformunun ön plana çıkmasına sebep olmaktadır. Bu tür sorunları geri plana almak adına sizlere önereceğimiz doğal peeling uygulamasını işleme alabilirsiniz. Doğal pelling uygulaması sonrasında cildiniz canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. Uygulamaya alacağınız peeling aynı zamanda genç ellere sahip olmanız adına da biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir.

 

Doğal pelling yapımı için gerekli malzemeler: 2 yemek kaşığı doğranmış zencefil

1 yemek kaşığı badem yağı

2 yemek kaşığı hindistan ceviz yağı

1 bardak esmer şeker

Zeytinyağı

 

Doğal pelling hazırlanışı:

Tüm kimyasal madde kullanımını geri plana alarak doğallığın elde edilmesine olanak tanıyan doğal peeling yapımı aracılığı ile sizler de kusursuz cilt tipine sahip olabilirsiniz. Maske yapımı için öncelikle zencefiller küçük parçalar halinde doğranır. Bu uygulama sonrasında zencefillerin içerisinde zeytinyağı eklenerek cezvede pişirilir. Bu uygulama zencefilin kendi özünü ön plana çıkarmasına olanak tanımaktadır. Soğumaya bırakılan karışımın içerisine badem yağı ve şeker ilave edilerek dinlenmeye bırakılır. Elde ettiğiniz karışımı dilediğiniz zaman kullanıma alabilirsiniz. Peeling sonrasında cildiniz tüm ölü hücrelerden arınarak yumuşacık olacaktır. Aynı zamanda cilt tipiniz canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edecektir. Kusursuz cilt tipi ile harikalar yaratmanın tam zamanı.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın