Yeni Konular

Erkekleri Elde Tutmak İçin Neler Yapılmalı?

22-06-2015_174643Erkekleri elde tutmak, hayatınıza nihayet aradığınız özellikleri taşıyan bir adam buldunuz. Güzel de giden bir ilişkiniz var ama büyünün bozulmasından korkuyorsunuz hayatınızdan bundan önceki ilişkilerde yaşadığınız talihsizlikleri yaşamaktan korkuyorsunuz. Peki, neler yapılması gerekir hayatında ki erkeği elde tutmak niçin neler yapmalıyım sorusuna hemen hemen bütün kadınların sorduğu bir sorudur. İlişki uzmanları bu konu da bir erkeği elde tutmak için yapılması gerekenleri liste halinde vermişlerdir. Biz de ilişki uzmanlarına kulak verelim.
Erkekleri Elde Tutma Yolları;
1.Kendinize iyi bakın fiziksel görüşünüze dikkat edin. Bakımlı olun onun yanından sizden daha şık ve bakımlı kadın olmasına fırsat vermeyin. Her fırsat onun harika biri olduğunu kulağına fısıldayın.
2.Onu mutlu edin, hayatın günlük stresinden iş ortamından onu uzaklaştıracak ortamlar yaratın.
3.Yemek, erkeklerin midelerine düşkünlüğü malum onun sevdiği yemekleri yapmayı öğrenin annesin de hatta yardım isteyin bu onu çok mutu edecektir.
4.Onu affetmeyi bilin yaptığı küçük hatalar da abartmayın onu ne kadar çok sevdiğiniz onsuz olamayacağınız hissettirin. Yaptığı yanlışın farkına varmasını sağlayın ama affetmekte de gecikmeyin.
5.Bunaltmayın sık sık aramayın, neredesin neden aramıyorsun, neden bana geç dönüyorsun gibi cümleler erkekleri sıkar. Sizden sıkılmalarını izin vermeyin.
6.Cinsellik, düzenli bir ilişkiniz olsun. Beklemediği zamanda ona sarılın, onu öpün onu şaşırtın.
7. Ailesiyle aranızı iyi tutun ailesi sizi kabullenmişse onu elde tutmak daha kolay olacaktır.
8.Duruşunuz sağlam olsun erkekler güçlü, başarılı kadınlara hayrandır. O karakterde ki kadını hayatlarından çıkartmazlar.
9. Geçmiş ilişkisini hatırlatmayın, geçmişte yapılan hataları ona söylemeyin. Gelecekle ilgili hallerle kurdurun ona onla bir ömür olmak istediğiniz onsuz hayat düşünmediğiniz hissettirin.

 

 

 

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir cevap yazın