Yeni Konular

Erkekleri Kıskandırmanın Kesin Sonuçlu 5 Yolu

2015-02-02_132450Sevgilinizi sevgililer günü öncesinde bu yöntemler ile kıskandırabilir ve gözünün dışarılara kaymasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda etkisi büyük olan bu 5 yöntem sayesinde size olan bağlılığını da test etmiş olursunuz.

Gözünüze kestirdiğiniz veya hoşlandığınız erkeği kıskandırabilir ve ilgisini üzerinize bu yöntemler sayesinde kolaylıkla çekebilirsiniz. Onu kıskandırmaya çalışmanızın nedeni önemli değildir. Nedenler arasında belki onu elde etmek istemeniz olabilir. Ya da size o an hissettirdiklerini ona yaşatmak istediğiniz içindir. Belki de sevildiğinizi veya ilgilenilip ilgilenilmediğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Merak etmeyin, bunu başarabilir ve birisini kıskandırmayı kolaylıkla başarabilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken tek bir şey var, o da kıskandırma yöntemlerinizi kısıtlamanız gerekecektir.

Gerçekte bu davranış ahlaki açıdan olgun birisinin yapacağı bir davranış biçimi değildir. Aksine olgun kişilerin yapmadığı şeylerden birisidir. Fakat ara sıra ilişkilerde küçükte olsa oyunlar yapmak gerekir. Aslında herkesin içinde birazcık da olsa böylesine küçük oyunlar oynamak geçer. Kirli de olsa bu eğlenceli oyunlar ilişkilere her zaman eğlence katmıştır. Ancak sınırlarınızı iyi belirlemeniz gerekir.

İlk yöntem olarak flört edin, ancak basit görünmemelisiniz. İşi ucuzlatmayıp, küçük bir flört onun size sımsıkı sarılmasına neden olabilir. Flört seçenekleri arasında bazen bir tezgahtarla sıcak bir sohbete başlamak veya taksi şoförüyle bile konuşmak flört oyunlarına dahil olabilmektedir. Bu sayede sizin hala beğeniliyor olmanızı fark ettiğinde, alını başına almaya yetecektir.

İkinci yöntem ise eski erkek arkadaş yöntemidir. Bu yöntemi şu şekilde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikteyken tesadüfen de olsa onun adını anmamak, unutmuş gibi davranabilirsiniz. Aynı zamanda birlikteyken eski sevgilinizin adını yanlışlıkla yeni sevgilinize söyleyebilirsiniz. Ancak karşınızdaki makul ve olgun birisi ise bu durumun pek üstüne gitmeyecektir. Fakat durumu aşırı inceleyen bir karakterdeyse bu yöntem birazcık başınıza bela açabilir. Dikkatli olmalısınız.

Üçüncü yöntem ise kızlarla felekten bir gece geçirmektir. Bu yöntem spontane gelişmiş ve dürtüsel olan bir durumdur. Kız arkadaşlarınız ile sanki aniden gelişmiş bir karar ile dışarı çıkabilirsiniz. Ona önceden haber vermeden oluşan bu durum ile planlanmamış bir hareket gerçekleştirebilirsiniz. Sizi arayacaktır. Aradığında ise ona mekanın içinden durumu izah edecek bir şekilde açıklamalarda bulunmaya çalışın. Fazla ayrıntı vermeyecek şekilde onu çok sevdiğinizi söyleyin. Sonraki aramalarında ise ona pistte çıktığınızı ve dans ettiğiniz için telefonu duymadığını söyleyin. Bu onu adeta çıldırtacaktır. Bu yöntemi ara sıra yapabilir ve en kısa zamanda tekrar yapacağız şeklinde ona da duyurabilirsiniz.

Dördüncü yöntem ise sürekli meşgul olduğunuzu ifade edin. İş yerinizde cep telefonunuzu çekmeceye koyabilirsiniz. Ya da çalışırken telefonunuzu birkaç saatliğine kapatabilirsiniz. Daha sonrasında mesaj çekerek veya arayarak telefonunuzun şarjının bittiğini söyleyebilirsiniz. Hatta şarja takmayı unuttuğunuzu ve işlerden başınızı kaldıramadığınızı belirtebilirsiniz. Bu durum onun kafasından neler neler geçmesine yol açacaktır.

Beşinci yöntem ile yapacağınız basit bir organizasyon sayesinde onu delirtebilirsiniz. Yakın olduğunuz veya arkadaşınız olan 5-6 erkek ile dışarıda bowling oynamaya veya sinemaya gitme gibi bir plan yapın. Ya da evde sessiz sinema oynama gibi bir planda olabilir. Sevgilinizle birlikte bu planınıza dahil olun ve kendisini yalnız hissetmesine özen göstermeye çalışın. Bedensel ve ilgi anlamında onunla olun fakat aklınız diğer erkek arkadaşlarınızda olsun. İster istemez onun aklına bu kadar erkeğin burada ne işi var ve nereden geliyorlar soruları onun içini kemirmeye yeter de artar.

Tüm bu yöntemler birazcık tehlikeli olabilir. Fakat hepsini tamamıyla uyguladığınızda sevgilinizin aklını başına almasına yeter de artar bile, bu sayede sizde ilişkinizi sımsıkı bir şekilde güçlendirmiş olursunuz. Ancak dikkat etmeniz gerekenler ise tüm bu maddeleri gerçekleştirirken, sınırınızı iyi bilmeniz gerekir. Aksi taktirde maddeleri abartırsanız, ilişkinizin zedelenmesine veya çatlaklıkların oluşmasına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden maddeleri akıllıca ve sınırlarını aşmayacak şekilde yerine getirmeyi unutmayın. Bu gibi aktiviteleri arada da olsa yapmalısınız. Bu sayede erkek arkadaşınızı kendinize daha iyi bağlamış olursunuz. Aynı zamanda diğer kızlara ve size rakip olan kızları da sevgilinizden uzak tutmuş olursunuz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir cevap yazın