Yeni Konular

Erman Toroğlu ruh çağırma izle video

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, canlı yayında ruh çağırarak izleyenleri şaşkına çevirdi.Kanaltürk’te yayınlanan ve yapımcılığını Serhat Ulueren’in yaptığı Telegol programında Toroğlu “Futbolun ruhunu çağırayım” dedi ve birde ruh çağırma seansına başladı.Son günlerin gündemini oluşturan şike olaylarının ve Fenerbahçe’nin küme düşme-düşmeme ihtimallerinin tartışıldığı programda Toroğlu’nun canlı yayında ruh çağırması izleyenleri adeta şoke etti.

Telegol’ün aynı zamanda sunuculuğunu da yapan Serhat Ulueren, ruh çağırma seansının ardından “Ruh çağırmadık tabi. Erman Toroğlu mizansen yaptı. Hepsi tamamen şakadır” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜLER DE ŞOK OLDU!

Erman Toroğlu’nun canlı yayında ruh çağırması ünlüleri de şaşırttı. Ünlüler, Twitter hesaplarından konuyla ilgili ilginç yorumlarda bulundu.

İşte ünlülerin Toroğlu tweetleri:

Ata Demirer: Allahım bu ne;))))))) Telegol…..krizdeyim suan!!!! Arkadaslar su an tarihe tanıklık ediyoruz! Böyle bisey yok !!!!

Erol Köse: Herkes şikeden paket, Erman büyücülükten bu kafayla,ramazanda ne içiyosa yaramamis :))) Erman Toroğlu ve Serhat Ulueren’i almak üzere Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi’nden bir ambulans az önce yola çıktı!

Büyücü Erman Torogluna son yaptiklarindan sonra sihirli annem dizisinden teklif gelmesi bekleniyor. Erman Toroğlu Şov Oha kabzimal oha cengelkoy hiyari oha. KabzıMAL olmak mal bi durum zaar.

Ceyhun Yılmaz: Erman Hoca’ya ne olmuş?

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir