Yeni Konular

Evlilik Sürecinden Yapılan Hatalar?

2015-06-19_100741Evlilik Sürecinden Yapılan Hatalar?

Evlilik farklı iki cinsin beraber aynı ortamda yaşaması ben kelimesi yerine biz kelimesinin kullanılmasıdır. Evliliğin kutsal bağını en güzel şekilde bir ömür boyu yaşamak için evliliği çok ciddi şekilde düşünmek ona göre karar vermek gerekmektedir. Evlilik sürecinde çiftlerin en çok hata yaptıklarını araştırdık siz de sağlıklı bir evlilik yapmak istiyorsanız bu hataları öğrenmeniz de yarar vardır.

EVLİLİK SÜRECİN DE YAPILAN HATALAR?

1.Evliliğin ne olduğunu iyice düşünmemektedirler.

2.Aile çok önemlidir hem kızın ailesi hem de erkeğin ailesi evliliğe onay vermesi gerekir uzun evliliklerin bir sırrı da ailelerin birbiriyle iyi ilişkiler kurmuş olmasıdır. Kız ve ya erkek ailesinin onayı almaması ailenin istemediği bir evliliğin olması.

3.Evlilik kararını vermekte acele etmeleri örneğin kızın ve erkeğin okulu bitmemiş olması, düzgün bir işlerinin olmaması maddi olarak kendilerine bakamamaları. Evlendikten sonra yaşanılacak sıkıntıları düşünmemeleri

4.Özgürlük rahat bir yaşımı olan kızın ya da erkeğin kendi kararlarında kendi vermesi ikinci bir kişiye eşi olsa bile tanışma gereği duymaması ben kelimesini kullanması.

5.Onu sevdiğinize emin olun evlendikten sonra daha çok severim daha çok bağlanırım gibi yanlış düşüncelere kapılmayın sevginizi test edin.

6.Başkaları istiyor diye evlenmeyin evlilikte acele etmeyin yanlış evliliklerin çoğu anne ve ya babanın istediği kişi ile evlenmesi ve evliliğin sonra uzun sürmemesi ve yaşanılan evlilik ortamında ki huzursuzluk ortamının olması.

  1. Aşk için sadece evlenmeyin aşk bir yere kadar uzun evliliklerin çoğu mantık evliliği ile yapılmış çiftlerdir. Farklı kültür farklı dil evlilikte çok önemlidir eşlerin evlendikten sonra bunlar sorun olmaktadır.
   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir