Yeni Konular

Facebook’tan “gömme” desteği!

Facebook'tan

Facebook’tan Embedded Posts işlevi!

Diğer sosyal ağların sahip olduğu bu özellik, en sonunda Facebook’a da geldi!

Facebook’un zaman tüneli, Graph Search gibi yeni işlevlerle hizmetinde büyük değişiklikler yapmayı sevdiğini biliyoruz. Şimdi ise Facebook, diğer sosyal ağların halihazırda sunduğu bir işlevi sunmaya karar verdi: Embedded Posts (Gömülü Gönderiler).
 
Embedded Posts, yayımcılara ve kullanıcılara gönderilerini web sitelerine ve blog’larına bağlama olanağı tanıyor. Eklenti, şu an sadece belirli web siteleri tarafından destekleniyor (Bleacher Report, CNN, Huffington Post, Mashable ve People) ancak Facebook, desteği yakın zamanda diğer web sitelerine de geleceğini söylüyor.
 
YouTube, Twitter, Instagram gibi web siteleri, gönderilerinizi herhangi bir sayfaya gömmenize uzun süredir izin veriyorlar. Facebook, işlevin başarısını görmüş olacak ki sonunda onu kendi hizmetine de entegre etme kararını verdi. Gömülebilen içerikler arasında herkese açık fotoğraflar, hashtag’li gönderiler, videolar ve Facebook’taki diğer içerikler var.

teknoloji

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın