Yeni Konular

Fenerbahçe Süper ligden çekiliyor mu 24 Ağustos 2011

Şampiyonlar Ligi’nden men edilen Fenerbahçe’de yönetim ligden çekilme kararı alabilir.Sarı-lacivertli yönetim, Süper Lig’den çekilmeyi veya bir yıllık dondurma kararı almayı bile masaya yatırdı.
Fenerbahçeli yöneticiler CAS yetkilileriyle de görüyüp bundan sonra nasıl bir yol izleyeceklerini en detaylı şekilde kararlaştırmaya çalışıyor.Öte yandan NTV Spor haber müdürü Haluk Yürekli’nin verdiği bilgiye göre olağanüstü toplanan Fenerbahçe’nin bu yıl ligden çekilerek ligi bu yıl dondurabileceği ifade edildi. Sarı-lacivertli cephede TFF’nin bu kararına karşı yapılan sert açıklamadan sonra çok ciddi ve büyük bir karar alınacağı belirtiliyor.

TARAFTAR “ÇEKİLİN” DİYOR

Fenerbahçeli taraftarlar, “Fenerbahçe Futbol Takımı Lig’den Çekilmeli Mi?” anketi başlattılar.

Futbol Federasyonu’nun Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne katılmaktan men ettiği Sarı-lacivertli takımın taraftarları, internette anket yayınladı.

Genç Fenerbahçeliler adlı taraftar grubunun resmi internet sitesinde başlatılan ankete şu ana kadar, 7 bin kişi katıldı. “Fenerbahçe Futbol Takımı Lig’den Çekilmeli Mi?” anketinde taraftarların yüzde 88’i “Evet, Çekilmelidir!” derken, yüzde 11’lik bölümü ise “Hayır, Çekilmemelidir!” dedi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir