Yeni Konular

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman ile takım kaptanları Emre ve Volkan basın toplantısı video izle

Fenerbahçe’de, Aykut Kocaman ile takım kaptanları Emre ve Volkan basın toplantısı düzenledi.Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Şampiyonlar Ligi’nden men edilmeleriyle ilgili olarak, ”Son derece saçma bir karar. Türkiye Futbol Federasyonu’nun aynı şekilde gereğini yapmasını rica ediyor ve istiyoruz. Eğer Şampiyonlar Ligi’nde yoksak, niye Süper Lig’deyiz? Süper Lig’deysek de niye Şampiyonlar Ligi’nde yokuz? Ortada çok açık bir soru var. Federasyon bu ikisinden birinin gereğini yapmalı. Çok ivedi biçimde yapıp bize bildirmeli, ona göre yolumuzu belirlemeliyiz.

video

Eğer yaptırım uygulanmayacaksa, bunun bir ‘süründürme’ olduğu gözüküyor” dedi.

Söze ilk olarak Teknik Direktör Aykut Kocaman başladı. Kocaman şunları söyledi:

video


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Futbol Federasyonu’nun kendilerini UEFA Şampiyonlar Ligi’nden men eden kararının saçma bir karar olduğunu savunarak, ”Şampiyonlar Ligi’nde yoksak niye Süper Lig’deyiz? Süper Lig’de devam edeceksek niye Şampiyonlar Ligi’nde değiliz? Federasyon bu ikisinden birinin gereğini yapmalı” dedi.

Aykut Kocaman, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde, Alex’ten sonra gelen takım kaptanları Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile birlikte gelişmeleri değerlendirmek üzere basın toplantısı düzenledi.

video


Federasyonun men kararını değerlendiren Kocaman, ”Son derece saçma bir karar. Ali Koç’un da dün belirttiği gibi, Futbol Federasyonu’nun aynı şekilde gereğini yapmasını çok rica ediyoruz, istiyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde yoksak niye Süper Lig’deyiz? Süper Lig’de devam edeceksek niye Şampiyonlar Ligi’nde değiliz? Federasyon bu ikisinden birinin gereğini yapmalı. Bunu ivedi bir şekilde de bize bildirmeli, yolumuzu belirlemeliyiz. Eğer hala bu konuda bir yaptırım uygulanmayacaksa, açıkçası ‘süründürme’ olduğu görünüyor” ifadelerini kullandı.

Kocaman, bir soru üzerine, şampiyonluğu sahada verdikleri mücadeleyle kazandıklarını kaydederek, ”Biz sahada gerçekten iyi oynayıp, kupayı hak ettik. Masa başında Şampiyonlar Ligi hakkımızın alınması onur kırıcıdır. Futbol Federasyonu’nun bunu nasıl algıladığı işin başka boyutu. Takımım bütün rakiplerimizi iyi futbol oynayarak, doğru işler yaparak yenmeyi başardı” diye konuştu.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir