Yeni Konular

Fenerbahçe’ye Trabzondan dönüşte görkemli karşılama video izle 7 Mayıs 2012

Süper Final Şampiyonluk Grubu maçında Trabzonspor’u deplasmanda 3-1 yenen Fenerbahçe, Trabzondan ayrılıp gece 02.40 ta İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına indi.Buradan Samandıra Can Bartu tesislerine geçecek

Hüseyin Avni Aker Stadı’ndaki karşılaşmanın bitmesinden sonra ardından, Fenerbahçe’yi stada getiren otobüsün şoförü, bazı taraftarların maç öncesi ve maçın ardından otobüse yabancı madde attığını, camların çatladığını belirterek, kafileyi hava limanına götürmedi.Fenerbahçeli yöneticilerin ve kulüp görevlilerinin uyarılarına rağmen otobüs şoförü ikna olmayınca sarı-lacivertli kafile yaklaşık 2 saat bekledikten sonra bekleyişin ardından 2 polis midibüsü ile hava limanına götürüldü. Daha sonra sarı-lacivertliler, özel uçak ile İstanbul’a hareket etti.
[pro-player width=’530′ height=’320′ type=’video’ image=’http://www.redmoli.com/wp-content/uploads/2012/05/fenerbahçe-karşılama-300×156.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=pZ_Y57Hli4c&feature=youtu.be[/pro-player] Fenerbahçe,Kafilesi saat 02.40 ta İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına indi.Burada yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı.Özellikle Emre Belezoğluna yoğun bir tezahurat ve karşılama oldu. Emre Fenerbahçeli seyircilerine daha şampiyon olmadıklarını söyledi. Fenerbahçeli futbolcularaı taşıyan kafile buradan Samandıra Can Bartu tesislerine geçmeye çalışıyor.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir