Yeni Konular

Furkan Barış Ütopya Elemeleri Show Tv Sonuçları

Ütopya Elemesi

TV8’de yayınlanan Ütopya ‘da kim elendi Barış mı Furkan mı? Ütopya ‘da kalmak talep eden Cihan meydana attığı aşk iddiasıyla ortalığı hayli karıştırdı. Semih ve grubu Furkan ‘ın kalmasını istiyorken Kurretülayn ‘dan hoşlandığını öğrendikleri anda işler karıştı. Oylamaya da Cihan ‘ın ispiyonculuk yapması, Furkan ‘ın ‘aşk’ vakası yansıdı. Oylama kıran kırana ve hayli katı yorumlarla sonuçlandı. Beraberlik çıktığı amaçlı Furkan ve Cihan milletçe oylamasına kaldı.

Ütopya’daki kedere anına da bu vaziyet yansıdı. Semih ve grubu Cihan ‘ı sevmeselerde ona oy vermeye hüküm verdiler. Serkan ‘ın grubu ise ‘ispiyonculuk’ yapan Cihan ‘a karşın üslup alıp Kurretülayn aşkıyla gündeme oturan Furkan ‘dan yana üslup aldı.

 

ÜTOPYA’DA NELER OLDU? OYLAMA SONUÇLARI

Abidin Furkan ‘ın kalmasını istediğini söyleyerek ona oy verdi.

Türkan tekrardan Semih ‘in grubuyla davranış edip Cihan ‘a oy verdi.

Murat grup kararına uydu ve Cihan kalsın diyerek oy verdi.

 

SEMİH OYDAN ÖNCE RESMEN ŞOV YAPTI
Semih oyunu vermek için tahtaya çıktığında yine diğer gruba sataştı. Serkan ile İnci ‘yi eleştiren Semih sevgilisi hakkında Furkan’ın ileri geri konuştuğunu söyledi. Semih, Furkan’ın kalması durumunda kız arkadaşına laf atılması durumunda karşı grubu sorumlu tutacağını söyledi. Semih karşı gruba ‘ihanet şebekesi” diyerek canlı yayında hakaretler etti. TV8’in Semih ‘in bu tarz itham ve hakaret dolu konuşmasını canlı olarak vermesi şaşırttı. Semih şovunu uzun uzun yaptıktan sonra oyunu Barış ‘a verdi.

 

NCİ ‘İSPİYONCU’ GÖNDERMESİ İLE OYUNU VERDİ
Semih ‘den ardından oy sunmak amaçlı tahtaya çıkan İnci lafını esirgemeden Barış ‘ın söylenen herşeyi karşın gruba aktardığını ifade etti . İnci “Burda kalırsan sen onlara tek hüküm olacaksın” deyip Semih ‘i sinirlendiren şu sözleri söyledi; “Ben Semih ve ekibini dışlıyorum. Asıl ağ olanlar sizlersiniz. Grup olarak üstüme geliyorsunuz. Beşiniz ansızın saldırıyorsunuz. Yiyorsa teke tek gelin” diye konuştu .

İnci oyunu “Furkan’ın kalmasından” yana kullandı.
Pınar ise ilk defa oy kullandı ve “Furkan kalsın” diyerek oyunu ona verdi.
Altar grubuna uydu ve oyunu ‘Barış kalsın’ diyerek verdi.
Kurretülayn kendisine aşık meydana geldiğini söyleyen Furkan’a oyunu vermedi. Semih ile aşk hayatını sürdüren Kurretülayn “Furkan konusunda tek birşey ifade etmek istemiyorum” diyerek Barış’ın kalması amaçlı oy verdi.
Tuncay oyunu Furkan ‘ın kalmasından yana kullandı.
Serkan oyunu “Furkan ‘ın kalmasından’ yana verdi. Semih ‘Bu ne türlü tek birşey ya…” diyerek reaksiyon gösterdi. Serkan ise “Furkan ‘a söylediklerini açıkça itiraf edecek civarı dürüst meydana geldiği amaçlı oy verdiğini” ifade etti .

FURKAN VE BARIŞ MILLETÇE OYLAMASINA KALDI

Oylama sonucu olarak 5’e 5 eşitlik çıktığı amaçlı Furkan ile Barış ‘ın Ütopya’daki kaderini milletçe oylaması tespit edilecek .

ÜTOPYA ‘DAKİ İSPİYONCULAK OLAYI
Barış Ütopya ‘da kalmayı sağlama bağlamak amaçlı Semih ‘e Furkan ‘ın içeri girmeden öncesinde VTR çekiminde söylediği sözleri aktardı. Furkan VTR kaydında Ütopya’da Semih ile aşk hayatını sürdüren Kurretülayn ‘dan hoşlandığını izah etmişti . Furkan o kayıtta “Kurretülayn ‘ı bataklıkta açan tek çiçeğe benzetip onu temiz topraklara götürmek amaçlı herşeyi yapacağını” söylemişti.

SEMİH İLE FURKAN ‘IN KURRETÜLAYN YÜZLEŞMESİ

Eleme gecesi öncesinde Semih düş kırıklığı içinde bulunduğu Furkan ile yüzleşme yöntemini seçmişti. Furkan köşeye sıkışınca söylediklerini açık yüreklilikle ifade etmişti

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın