Yeni Konular

Gedikpaşalı Aref koliyi nasıl yoketti video izle

Ayakkabı kolisini elindeki kumaş rulosunun içine saklayarak kayıplara karışan hırsıza, esnaf “Gedikpaşalı Aref” lakabını taktı.

Gedikpaşa’da dün akşam saatlerinde bir ayakkabıcıda meydana gelen olay görenleri hayrete düşürdü. Kamyona yüklenmek üzere dükkanın girişine koyulan ayakkabı kolisi, sihirbaz hırsızın hedefi oldu. Elinde yaklaşık 2 metre boyunda kumaş rulosu taşıyan hırsız, önce ruloyu açarak kendini kamufle etti. Sihirbazları andıran hareketleriyle dikkat çeken hırsız, adım adım kolinin yanına yaklaştı.

Hırsız, koliyi el çabukluğuyla rulonun içine aldı. Bu sırada yoldan geçen vatandaşlar, olayın farkına varamadıkları için hırsıza herhangi bir müdahalede bulunmadı. El çabukluğuyla koliyi omuzlayan hırsız, hızlı adımlarla olay yerinden uzaklaştı. Dükkan sahibi Sedat Ulusoy, mal sayımı yaptığında soyulduğunun farkına vardı. Ulusoy, güvenlik kamera görüntülerini inceleyince ilginç hırsızlık olayı ortaya çıktı. Görüntüleri izleyince çok güldüklerini belirten Sedat Ulusoy, “Mal sayımı yaptığımda eksiklik çıkınca görüntüleri izledik. Çok ilginç bir hırsızlık. Görüntüleri izleyince güldük. Bu vatandaşa Gedikpaşa’nın Aref’i diyebiliriz. 12 çift ayakkabı almış” dedi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir