Yeni Konular

Gönülçelen 29.bölüm izle Gönülçelen 26 kasım izle

18-11-2015_22011026 Kasım  2010 cuma akşamı Atv de Gönülçelen adlı dizinin 29.bölümü ekranlara geliyor. Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in oynayacağı dizinin ilk bölümü  büyük ilgi çekti.Gönülçelen dizisinin ana konusu şöyle:
Uzun yıllar yurt dışında kalmış ve Türkiye üzerine tezler hazırlamış olan genç ama parlak akademisyen Türkiye?ye döner.

Atv nin sevilen dizilerinden Gönülçelen 26 kasım cuma yeni sezon saat 20.00 de atv ekranlarında olacak. Gönülçelen 28. bölümünde Hasret yine ilgiyle izlenecek 26 kasım Atv de Gönülçelen dizisinin 29.bölümünde Murat Paris’e yerleşme fikrinden bir adım geri atmaz. Tüm hazırlıklarını yapmıştır ancak şehirden ayrılmadan önce veda etmesi gereken biri vardır. Hasret’le vedalaşması sessiz, derinden ve bir o kadar da hüzünlü olur. Hasret Murat’la beraber romantik dakikalar yaşadığını düşünürken Murat’ın aklındakilerden habersizdir. Gerçeği öğrendiğinde ise alt üst olur! Öte yandan Levent evlenme teklifinin cevabını beklerken karşısında Hasret’i bulur.

Hasret ona bir cevap verecektir Gülnaz ve Kobra karı koca olmanın keyfini sürerler. Aynı hayalle içten içe yanııp tutuşan başkaları da vardır. Cafer Balçiçek’i akşam yemeğine davet eder

Gönülçelen İzle

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir