Yeni Konular

Grip Hastalığına Ne İyi Gelir Öneriler

2015-02-20_224938Soğuk algınlığı için öneriler

Soğuk kış aylarında en çok rastlanan hastalıklardan biri de grip ve soğuk algınlığıdır. Bu tür hastalıkları geri plana almak C vitamini tüketimini artırmanız önerilmektedir. Taze narenciye, limon, kuşburnu, kivi, portakal ve ıhlamur tüketmek hastalık sürecinizin kısa zaman zarfı içinde sona ermesine olanak tanıyacaktır. Grip ve soğuk algınlığı hastalığını hafif atlatmak adına kendi yöntemleriniz aracılığı ile doğal karışımlar da hazırlayabilirsiniz.

 

Soğuk algınlığı hastalığı için bitkisel çözüm önerileri:

2 tatlı kaşığı bal

1 çay kaşığı zencefil tozu

1 çay kaşığı zerdeçal

Önerilen malzemeler derin bir kaba alınarak macun kıvamına getirilir. Elde edilen karışım akşam yemeklerinden önce bir yemek kaşığı tüketilir.

 

Soğuk algınlığı hastalığı için bitkisel çözüm 2:

1 adet alma kabuğu

2 bardak kaynar su

2 tutam ıhlamur

3 – 4 adet karanfil

1 çay kaşığı bal

Önerilen malzemeler derin bir kaba alınarak kaynatılır ve tatlandırmak amacı ile içerisine 1 çay kaşığı bal ilave edilir. Hazırlayacağınız bu muhteşem içecek kısa zaman zarfı içerisinde soğuk algınlığı ve öksürme probleminin geri plana alınmasına olanak tanıyacaktır.

 

Soğuk algınlığı hastalığı için bitkisel çözüm 3:

2 bardak kaynar su

1 tutam ıhlamur

1 tutam papatya

1 tutam adaçayı

Kış aylarının vazgeçilmez bitkileri aracılığı ile hazırlayacağınız enfes bir karışım sizleri bekliyor. Hazırlayacağınız bu içecek aracılığı ile sizler de kısa zaman zarfı içinde eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın