Yeni Konular

2014 Güneş tutulması ve etkileri nelerdir 24 Ekim 2014

Güneş Tutulması2014 Güneş tutulması ne zaman, 24 Ekim Güneş tutulması izle, 2014 yılı içerisinde Güneş Tutulması saat kaçta,2014 Güneş Tutulması Ne Zaman Olacak, 24.10.2014 Güneş tutulması Türkiyeden izlenecek mi

Parçalı güneş tutulması 23 Ekim gecesi İstanbul saatiyle 22.38 de başlayacak, zirveye 24 Ekim 00.45 de ulaşacak. Yeni ay ise 24 Ekim 00.57 de gerçekleşecek.

Bu tutulma ve yeni ayın enerjileri karışık ve yoruma açık görünebilir, ama korkulacak hiçbir şey yok. Gökyüzü hareketlerinin hepsi kendimizi geliştirmemiz ve yükselmemiz için birbiri peşi sıra enerjileriyle bize yardımcı oluyorlar. Zorlayıcı açılara mutlaka yardım eli olarak bakabileceğimiz destekleyici ve yön gösterici açılar eşlik ediyorlar.

Bu tarz enerjiler bazen uzun süredir ayrılmayı düşündüğünüz işinize son verebilir, bazen tesadüf gibi görünen ama uzun süre önce planlanmış bir karşılaşmayı tetikler ve karşınıza ikiz aleviniz çıkar, ya da enerjilerin etkisiyle uzun süredir kaçındığınız bir tartışmayı ailenize getirir ve büyük bir arınma-uzlaşma sağlamış olursunuz.

Eğer önemli gezegen, ev, ya da açılarınız tutulma açısına yakınsa, bitişler ve başlangıçlar yaşarsınız. Eğer değilse, siz bu değişimi doğrudan yaşamazsınız, ama mutlaka tanıdığınız birileri yaşar ve bu da sizi uzaktan da olsa etkiler. Tutulmalar ülkeleri ve toplumları etkilediğinde o coğrafyada yaşayanların ister istemez yaşamlarında da bir takım değişiklikler görülür. Ben güneş tutulmalarına YENİ BAŞLANGIÇLAR olarak bakıyorum, çünkü her güneş tutulması yeni ay eşliğinde olur.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir