Yeni Konular

Guti resmen Beşiktaş’ta Guti golleri video izle 14 temmuz 2010

Beşiktaş uzun süredir peşinden koştuğu Real Madrid’in İspanyol yıldızı Guti Hernandez sonunda Beşiktaş’a transfer oldu. www.aymoli.com Siyah-beyazlılar Guti ile 2 yıllık anlaşma sağladı.Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Futbol Şube Sorumlusu Serdar Adalı ve menajer Ahmet Bulut pazartesi gecesi İspanya’da Guti için 2 gün boyunca yaptığı görüşmelerin ardından Guti, 14 07 2010 çarşamba gecesi Siyah-beyazlı renklere katıldı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu hafta başı İspanya’ya gitmişlerdi. Siyah Beyazlı heyet iki gün süren temaslar sonucu dün akşam saatlerinde Real Madrid’in efsane oyuncularından Guti ile iki yıllık mukavele imzaladılar.
Beşiktaş’ın bu akşam UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme ilk maçında Vikingur ile oynayacağı karşılaşma öncesi İstanbul’a gelmesi beklenen Guti’nin, İstanbul’a önümüzdeki hafta geleceği kaydedildi. İspanyol oyuncunun Real Madrid ile arasındaki maddi konular sebebiyle İstanbul’a gelişinin ertelendiği öğrenildi. İspanyol oyuncunun 19 Temmuz pazartesi günü İstanbul’da olması bekleniyor


Yıldırımı Demirören ve siyah-beyazlı yöneticilerin Real Madrid’in bir başka yıldızı Raul Gonzalez için de girişimlerini sürdürdüğü öğrenildi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir