Yeni Konular

Hakan Şükür’den Platini’ye suçlama

UEFA Başkanı Michel Platini’nin Fenerbahçe aleyhine yaptığı konuşmalar Hakan Şükür’ün tepkisini çekti.

“Soruşturma bittiğinde herkes herşeyi tüm ayrıntılarıyla öğrenecek” diyen UEFA Başkanı Platini’ye Hakan Şükür’den lobicilik suçlaması geldi.

 
Platini’nin sarı lacivertli takıma yönelik sözleri yankı buldu. AK Parti İskanbul Milletvekili Şükür, 2016 Avrupa Şampiyonası için Türkiye aleyhine yaptığı lobiye dikkat çekti.

 
6-5 KAYBETTİĞİMİZDE YAPTIĞI GİBİ

Şükür’ün açıklamaları Akşam gazetesinde yer aldı. Vekil Şükür, Platini’nin lobicilikle ilgili sabıkalı geçmişini anlattı:

“Platini lobicilik yapıyor. Tıpkı 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda da 6-5 kaybettiğimizde yaptığı gibi. İnşallah bu süreç aleyhimize işlemez. Gerginlik had safhada. Bilinen şeyler var ama bu konuyla ilgili yorum yapamam. Ama şunu söyleyebilirim ortaya çıkan şeylerin çoğu anlamsız şeyler. Ama spor ailesi olarak bir an önce güzel günlerin gelmesini bekliyoruz.”

ÜÇ AYLIK MAAŞINI SOMALİ’YE BAĞIŞLADI

Hakan Şükür’ten anlamlı yardım. Yeşil sahalard centilmenliğiyle bilinen Şükür, siyasete de güzel bir başlangıç yaptı.  
 
Galatasaraylı yönetici Abdurrahim Albayrak’ın düzenlediği Karadeniz Günü’ne katılan Şükür, milletvekili maaşının ne kadar olduğu sorusuna şu yanıtı verdi:

“Henüz daha maaşı görmedik. Kendi aramızda konuştuk ve 3 aylık maaşımızı (Toplam 30 bin TL) Somali’ye bağışlama kararı aldık.”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir disiplin içinde çalıştığını belirten Hakan Şükür “Tüm toplantılara katılıyoruz ve o sırada cep telefonlarımızı bile kapatıyoruz” ifadesini kullandı.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir