Yeni Konular

Hakkari Çukurca’da Askeri birliğe mayınlı saldırı 8 şehit video izle 9 Eylül 2011

PKK terör örgütü, Hakkari’nin Çukurca kırsalında 8 askerimizin şehit edildiği askerlere yönelik mayınlı saldırının görüntülerini yayınladı. İşte an be an o hain saldırı.17 Ağustos’ta, PKK tarafından askerlerimize karşı yola mayın döşenerek tuzak kurulmuş ve 1’i binbaşı olmak üzere 8 asker ile 1 korucu şehit olurken 15 asker de yaralanmıştı.PKK’nın düzenlediği o saldırının görüntüleri bugün internete yayıldı..Görüntülerde, askerlerin geçiş sırasında önceden yola döşenen mayın patlıyor ve zırhlı askeri araç büyük hasar görüyor.

G Ardından diğer zırhlı araçtan inen askerler, yaralı arkadaşlarını kurtarmak için devrilen araca yönelirken ateşe tutuluyorlar.PKK terör örgütü, Hakkari’nin Çukurca kırsalında 8 askerimizin şehit edildiği askerlere yönelik mayınlı saldırının görüntülerini yayınladı. İşte an be an o hain saldırı.17 Ağustos’ta, PKK tarafından askerlerimize karşı yola mayın döşenerek tuzak kurulmuş ve 1’i binbaşı olmak üzere 8 asker ile 1 korucu şehit olurken 15 asker de yaralanmıştı.PKK’nın düzenlediği o saldırının görüntüleri bugün internete yayıldı…

Görüntülerde, askerlerin geçiş sırasında önceden yola döşenen mayın patlıyor ve zırhlı askeri araç büyük hasar görüyor. Ardından diğer zırhlı araçtan inen askerler, yaralı arkadaşlarını kurtarmak için devrilen araca yönelirken ateşe tutuluyorlar.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

2 yorumlar

  1. fadime cağlayan

    şehit ailerine baş sağlığı dilerim aksaarlı fadime

  2. Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Acılı Ailesenede Başsağlığı dilerim. Allah Ailesine Sabır versin..

    Burda şimdi siyaset yapmak istemiyorum ama verin sunlara ırağı resmi kürdistan olarak bizde tepelerine çökelim kökten bitsin. terör böyle 5 er 10 ar bitmez toplu biter. gebertilen 1 teröristin yerine 2 geliyor. bir taşla iki kuş derler ya o hesap hem türkiye sınırları gelişmiş olur, hemde bu ne olduğu belirsiz ahmak sürüsünü topluca bitirmiş oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir