Yeni Konular

Hilmi Cem İntepe Kimdir Biyografisi Yaşamı

HilmiCem İntepe, 19 Mayıs 1992 senesinde Muğla şehri Yenice semtinde doğmuştur. Ebeveynleri ilköğrenim öğretmenidir. İstanbul’da hayatını sürdüren ablası vardır. 18 yaşına civarı Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. Bodrum lisesinden mezun oluyor. Minik yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşan Hilmi Cem İntepe, Muğla üniversitesinde (BESYO)Vücut Kursu Spor Okulunda okumaya devam ediyor.

Hilmi Cem İntepe, Muğla’da oluşturduğu mekan olan “Allstar Dance Academy” isminde tek dans ve spor okulu sahibidir. Bu okulda dans eğitmenliğine devam ediyor.
İngilizce ve Rusça yabacı dillerini öğrenmiştir. Hilmi Cem İntepe Bodrum’da oturmaktadır.

2012 senesinde Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve yapıp sunduğu “Yetenek sizsiniz Türkiye” yarışmasına da katılmış burada yarı finale kadar yükselebilmiştir..

Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 senesinde Panama’da yapılmış olan , Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı ve ilk kez tek gönüllü olarak finale ismini yazdıran kazanan olmuştu.

04-07-2015_213609

Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 senesinde Panama’da yapılmış olan , Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor’da Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada Ünlüler kısmında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan bulunurken Gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, His Çetinkaya, Amaç Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman vardı.

Hilmi Cem İntepe’nin birinciliği kazandığı yarışmada, Doğukan Manço 2., Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

Survivor sonrasında dizi film önerileri alınca “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile oyunculuğa başlamıştı. Yavuz isminde Şehzade Mustafa’nın tek silahtarı rolündeydi. 120. kısımda senaryo icabı öldürülerek diziden ayrılmıştır.

04-07-2015_214354

Hilmi Cem İntepe, 2014 seneyin Ocakta ayı içinde, yönetmen koltuğunda Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın, senaristliğini ise Sevgi Yılmaz’ın üstlendiği Reşat Nuri Güntekin’in benzer isimli romanından uyarlanan, başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in paylaştığı “Çalıkuşu” dizisinde Yusuf karakterini canlandırdı.

Hilmi cem İntepe, 2014 senesinde 12 Ekim’de gösterime giren ve yönetmen koltuğunda Eray Koçak’ın yaptığı, Naz Elmas, Lemi Filozof ile Abidin Yerebakan’ın oynadığı “Stajyer Mafya” isimli komedi filminde başrollerde oynadı.

04-07-2015_214428

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak meydana gelen “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, His Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Çöl Işık, Fulya Keskin yarışmaya katılan isimlerdi.

Yarışmanın sonuna doğru Kıbrıs’daki elemelerde Turabi birinci finalist olmuştu. 2 finalist elemelerinde Merve-Begüm-Hilmicem arasında yapılan Sms sonucu Merve 2. finalist olmuş ve Hilmicem yarışmadan elenmiştir.

04-07-2015_213641

Oynadığı Dizi ve Filmleri :
2013 Muhteşem Yüzyıl (Tv dizisi)
2014 Çalıkuşu (Tv dizisi)
2014 Stajyer Mafya (Sinema Filmi)
2014 Çlgın Dersane 4 Ada (Sinema Filmi )

Hilmicem Oynadığı Reklamlar

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates M.Ö. 5.yy. da ( 469 – 399 ) yaşamış İlk Çağ felsefesinin önemli filozoflarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir