Yeni Konular

Hindistan devlet sitelerine siber saldırı!

Hindistan devlet sitelerine siber saldırı!

Akıncılar müslümanlara yapılan zulüm nedeniyle, Hindistan’daki devlet sitelerini hackledi.

Akıncılar adlı hacker gurubu, “Keşmir’de Müslümanlara yapılan zulüm nedeniyle, Hindistan’daki devlet sitelerini hacklediğini” duyurdu.

Hindistan güvenlik güçlerinin Kuran-ı Kerim’e saygısızlık yaparak bazı nüshaları yırtması sonucu Akıncılar adlı hacker grubu Hindistan devlet sitelerine protesto metni yerleştirdi.

Akıncılar düzenledikleri saldırıda başta Emniyet Genel Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı, Yüksek Güç Komitesi Başkanlığı gibi devlet sitelerinin yanı sıra yapılan zulme destek veren Hindistan Maritime Üniversitesi, Coimbatore Yönetim ve Teknoloji Enstitüsü, Hindistan Parikrama Üniversitesi sitelerini ve en büyük bankası Kashi Gomti Samyut Gramin Bankası’nı hackledilerini duyurdu.

Akıncılar “Dünya’nın dört bir yanında Müslümanlar zulüm altında. Elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince zulüm altında ki Müslümanların yanında olduğumuzu göstermek adına siber saldırılara devam edeceğiz” açıklamasını yaptılar.

teknoloji

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir