Yeni Konular

İbrahim Tatlıses’in saldırı vurulma anı video güvenlik kamerası çekimleri izle

İbrahim Tatlıses’in vurulma anı güvenlik kameraları tarafından çekildi ve yayınlandı. Tatlıses’in otomobiline binmeden önce yanındakilerle ayakta konuştuğu görülüyor. Ancak etrafındakilerin tedirginliği dikkat çekiyor.Polisin dağıttığı görüntülerde, İbrahim Tatlıses programı bittikten sonra binadan çıkıyor. Yanında da yardımcısı Buket Çakıcı ve korumaları var. İlk önce yardımcısı Buket Çakıcı otomobile biniyor. Programı biten İbrahim Tatlıses ise, iki hayranıyla fotoğraf çektirdikten sonra otomobiline doğru yürüyor. Korumaları otomobilin çevresinde teyakkuz durumunda… Şoförü Hakan Çalışkan, otomobilin kapısını açmış, binmek için bekliyor. Korumalarından biri de otomobilin kapısından tutmuş.


Tatlıses ise, ayakta ve yanındakilerle bir şeyler söylüyor. Görüntüler 00.15’te çekilmiş. Ünlü türkücü konuşurken etrafındakilerin tedirgin olduğu dikkat çekiyor. Çevresindekiler de pür dikkat onu dinliyor. Bu görüntülerden sadece bir kaç dakika sonra ünlü Türkücü Tatlıses, otomobilin ön koltuğuna oturuyor ve bir kaç metre sonra sonra saldırıya uğruyor. Saldırganların içinde bulunduğu beyaz otomobil, içinde Tatlıses’in bulunduğu aracın önünü kesiyor. Saldırgan kaleşnikof marka silahla 11 el ateş ediyor. Bunlardan 4’ü Tatlıses’in bulunduğu otomobile isabet ediyor.

Kurşunlardan biri İbrahim Tatlıses’in kafasından girip sol elmacık kemiğini kırarak çıkıyor. Diğer kurşun ise yardımcısı Buket Çakıcı’nın boğazına isabet ediyor. İstanbul polisi, Tatlıses’in saldırıdan bir – iki dakika önce yanında bulunanların tek tek ifadesini aldı.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir