Yeni Konular

İkitelli’de Organize’de Fabrika yangını

Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir kumaş fabrikasında gece saatlerinde yangın çıktı. İtfaiye ekipleri, yangını söndürmek için sabaha kadar çalıştı. 3 işçi ile bazı itfaiye erleri dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı.Ziya Gökalp Mahallesi Eski Turgut Özal Caddesi üzerinde bulunan bir kumaş fabrikasında, dün saat 23.30 sıralarında yangın çıktı.

Depo bölümünde başlayan yangın, kısa sürede büyüyerek bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine olay yerine gelen Başakşehir İtfaiyesi’ne bağlı ekipler, yangını söndürmede yetersiz kaldı. Gece boyunca devam eden söndürme çalışmalarına birçok ilçeden itfaiye ekibi katıldı. İtfaiye, köpük kuleleri kurarak yangını kontrol altına almaya çalıştı.

3 fabrika çalışanı ile bazı itfaiye erleri dumandan etkilendi. Ambulansla hastaneye kaldırılan fabrika çalışanları ile itfaiyecilerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Büyük çapta maddi hasara sebep olan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Tedbir amacıyla olay yerinde çok sayıda ambulans hazır bekletiliyor

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir