Yeni Konular

İnstagram Nasıl Kullanılır? Neler Yapılır?

instagram nasıl kullanılır
instagram nasıl kullanılır

İnstagram Nasıl Kullanılır? Neler Yapılır?

Anlık fotoğraf paylaşmak adına en güzel mobil uygulamalar arasında öncülüğünü koruyan instagram ile sizler de en özel anlarınızı sevdiklerinizi ile paylaşarak farklılığın ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz. İnstagram platformuna kayıt olmak adına kendinize özel kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi e-posta aracılığı ile doğruladıktan sonra instagram hesabına merhaba diyebilirsiniz.

Eğer facebook ve twitter arkadaşlarınızı takip etmek istiyorsanız öncelikle profilinize girmeniz gerekmektedir. Bu adım sonrasında arama imlecinin sağ bölümünde yer alan platforma tıklayarak arkadaşlarını bul seçeneğine tıklamalısınız. Bu platformda rehberimden, facebook arkadaşları, önerilen kullanıcılar ve kişileri takip et seçenekleri çıkacaktır. Eğer rehberinizde yer alan arkadaşlarınızı takip etmek istiyorsanız rehberimden bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Eğer isim, internet sitesi ve biyografi bölümünde yer alan bilgileri düzenlemek istiyorsanız profili düzenle platformuna tıklamanız gerekmektedir. Gönderilerinizin kabul etmiş olduğunuz arkadaşlar haricinde başka kimselerin görmesini istemiyorsanız gizli bilgiler bölümünde, gönderiler gizli seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Instagram hesabınızda kullanıcı adınızı kullanarak herhangi bir arkadaşınız sizin fotoğrafınızı etiketleyebilir. Etiketi kaldırmak amacı ile olduğunuz fotoğraflar bölümüne girmeniz ve ardından etiketi kaldır seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Arkadaşlarınızın paylaşımlarını beğenmek istiyorsanız gönderilerin üstüne çift tıklamalısınız. Kullanıcı adınıza gelen takip isteklerini profil butonunun sol kısmında yer alan haberler seçeneği aracılığı ile takip edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen fotoğrafları görmek istiyorsanız keşfet bölümüne tıklayabilirsiniz. Sizler de instagram hesabı aracılığı ile sevdikleriniz ile özel anlarınızı paylaşabilirsiniz.

Instagram Nedir? Doğru Olarak Nasıl Kullanılır?
Instagram Nedir? Doğru Olarak Nasıl Kullanılır?
   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir cevap yazın